Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Polkruhové zrkadlá
Oválny
Nepravidelné
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
58x58 cm
Rozmery (nepravidelné mraky)
48x48 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozmery (polkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm

Zrkadlá s LED osvetlením

To, čo vidíte v zrkadle, závisí najmä od osvetlenia - jeho farby, intenzity a tiež od jeho umiestnenia. Nie je nič horšie ako neustále nastavovať svetlo, aby ste sa mohli pohodlne prezerať alebo vykonávať rôzne kozmetické procedúry. Preto sú zrkadlá s LED osvetlením ideálnym riešením do kúpeľne alebo nad toaletný stolík v spálni. Komfort, pohodlie a konečne to správne svetlo - to je presne ono!

Výsledky: 32

Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

Kúpeľňa s dobrým svetlom je snom každého z nás! Dôležitý je prístup k prirodzenému svetlu, ako aj toho, ktoré sa do nej dostáva pomocou svietidiel. Na pohodlné používanie kúpeľne je nevyhnutných niekoľko svetelných bodov, ale ich umiestnenie nie je vždy také jednoduché. Ktoré svetlá sú najdôležitejšie? Samozrejme, tie pri zrkadlách! Keďže väčšinu času v kúpeľni trávite pred zrkadlom, akékoľvek svetlo pri zrkadle je vítané a dokonca potrebné. Ale ako si však vybrať svetlo na správne osvetlenie tváre? Nie je to také jednoduché! Môžete si to však uľahčiť a vybrať si do kúpeľne zrkadlo s osvetlením, ktoré vyrieši všetky vaše problémy. V týchto modeloch je LED osvetlenie neoddeliteľnou súčasťou zrkadla, s farbou a intenzitou ideálnou pre každodenné činnosti, takže nemusíte premýšľať o ďalších nastaveniach. Navyše nie je potrebné žiadne ďalšie miesto pre iné svietidlá - takže odpadá problém s výberom produktu, ktorý sa hodí najlepšie. Zrkadlo s LED osvetlením je preto mimoriadne pohodlné a vysoko funkčné riešenie, pričom poskytuje dokonalý, prirodzený obraz, vďaka čomu všetky kozmetické ošetrenia možno vykonávať precízne.

 

Okrúhle kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

Zrkadlá s LED osvetlením sú moderným riešením do každej kúpeľne. Sú ideálne, keď je sa počíta každý kúsok miesta na stene, t. j. v malých miestnostiach. Vďaka osvetleným zrkadlám nie je potrebné obetovať miesto pre ďalšie svietidlá. Veľmi zaujímavo však budú vyzerať aj vo veľkých miestnostiach, najmä ak zavesíte dve vedľa seba. Zrkadlá s okrúhlym tvarom zútulňujú a odľahčujú interiér a možno ich použiť ako zaujímavú dekoráciu. Napriek jednoduchému a nadčasovému dizajnu vyzerajú zrkadlá s LED osvetlením veľmi štýlovo a moderne, takže budú pôsobiť mimoriadne originálne a stanú sa dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Zároveň sa dajú použiť v mnohých interiéroch, klasických aj trochu avantgardnejších.

 

Zrkadlo s LED osvetlením nielen do kúpeľne

Nadčasový dizajn znamená, že závesné zrkadlá s osvetlením možno použiť nielen v kúpeľni, ale aj v spálni. Umiestnené nad toaletným stolíkom budú tiež veľmi pohodlným a zároveň štýlovým riešením, ktoré vnesie do spálne útulnú a zmyselnú atmosféru. Zaujímavé je, že kúpeľňové zrkadlá s osvetlením sa hodia aj do detskej izby, napríklad nad komodu. Vtedy poskytujú mäkké svetlo, budú skvelou alternatívou k nočným lampám a zároveň budú zaujímavým spôsobom zdobiť miestnosť. Ako vidíte, existuje veľa možností použitia kúpeľňového zrkadla s osvetlením a všetko závisí od vašej vlastnej fantázie a charakteru usporiadania.

 

V našom obchode nájdete množstvo dizajnových zrkadiel do kúpeľní s LED osvetlením. Pozrite si našu ponuku a vyberte si to najlepšie zrkadlo pre váš interiér.