1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1454 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2023-05-05 11:14:10 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Oválne zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Oválne zrkadlá bez rámu [descr] =>

  Čaro oválnych zrkadiel: tajomný šarm a fascinácia


  Oválne zrkadlá nie sú len praktickým prvkom interiéru, ale aj jedinečnými dielami umenia, ktoré dodávajú priestoru tajomný šarm a fascináciu. Ich plynulé, harmonické tvary vnášajú do miestnosti jemnosť a ľahkosť, zároveň v sebe majú niečo z ducha minulých ér, keď boli symbolom luxusu a elegancie. Prítomnosť oválneho zrkadla v dome vytvára atmosféru tajomstva, ktorá nás vedie k zamysleniu nad odrazom našej duše a okolitej reality. V každom oválnom zrkadle sa skrýva neobyčajný príbeh, ktorý čaká na objavenie každým, kto sa zadíva do jeho povrchu.

  Oválne zrkadlá ako odraz osobnosti: výber správneho štýlu pre vás


  Vďaka svojej univerzálnosti sa oválne zrkadlá skvele hodí do každého priestoru, dodávajú individuálny charakter a zdôrazňujú osobnosť obyvateľov. Pri výbere oválneho zrkadla by sme sa mali zamyslieť nad tým, aký štýl bude najlepšie vyjadrovať naše preferencie a vášne. V spálni môžu romantické zrkadlá s bohato zdobenými rámami vytvoriť atmosféru intímnosti a pokoja. V obývacej izbe sa môžu moderné oválne zrkadlá s minimalistickými rámami stať stredobodom pozornosti, čo vytvára pocit priestoru a svetla. V kúpeľni pak oválne zrkadlá s neobvyklými detailmi, ako sú dekorácie alebo farebnosť, prinesú jedinečnú atmosféru relaxácie a odpočinku. Správne zvolený tvar a štýl oválneho zrkadla podčiarkne náš charakter a zabezpečí, že každý priestor sa stane odrazom našej osobnosti. To je dôležité najmä vtedy, keď chceme, aby náš domov bol miestom, kde sa cítime naozaj slobodne a pohodlne.

  Experimentujte s kompozíciami: usporiadanie oválnych zrkadiel na stene


  Nebojte sa experimentovať a nechajte sa inšpirovať potenciálom, ktorý skýtajú oválne zrkadlá! Oválne zrkadlá ponúkajú neobmedzené možnosti aranžovania, ktoré vám umožnia prejaviť svoju kreativitu a vytvoriť neopakovateľnú atmosféru v každom interiéri. Rozhodnite sa pre jednotlivé, efektné zrkadlá o impozantných rozmeroch, ktoré budú dominovať priestoru a pritahovať pohľady, alebo kombinujte niekoľko menších oválnych zrkadiel a vytvorte zaujímavú kompozíciu plnú hĺbky a kontrastov. Môžete tiež použiť rôzne usporiadania, ako sú symetrické vzory alebo dynamické, nepravidelné sekvencie, prispôsobujúc aranžmá svojmu vkusu. Investujte do oválnych zrkadiel už dnes a objavte nespočetné možnosti, ktoré ponúkajú. Urobte svoje interiéry ešte viac štýlovými, funkčnými a plnými osobitého charakteru. Presvedčte sa, ako oválna zrkadlá dokážu zmeniť každý priestor, pridávajúc mu eleganciu, originalitu a nezabudnuteľné čaro. Oválne zrkadlá sú ideálnym prvkom, ktorý obohatí váš životný priestor a prináša doň jedinečný pocit krásy a harmónie. Nezáleží na tom, aký štýl uprednostňujete alebo aký veľký je váš životný priestor, oválne zrkadlá vám pomôžu vytvoriť atmosféru, ktorá vás bude každý deň okúzľovať a fascinovať.

  [descr_short] =>

  Bezrámové oválne zrkadlá sú ideálnym doplnkom pre rôzne interiéry vďaka svojej univerzálnosti a schopnosti prispôsobiť sa rôznym štýlom a priestorom. Tieto zrkadlá opticky zväčšujú miestnosť a poskytujú elegantný a ľahký vzhľad. Dostupné v rôznych veľkostiach, ľahko sa integrujú do miestností rozličných rozmerov a štýlov. Bezrámové oválne zrkadlá sú vynikajúcim riešením pre kúpeľne, chodby, obývačky či spálne, kde pridávajú eleganciu a rafinovanosť. Jednou z úžasných vlastností oválnych zrkadiel je ich schopnosť ľahko sa integrovať do existujúceho dizajnu miestnosti. Bez ohľadu na to, či preferujete moderný, klasický alebo vintage štýl, bezrámové oválne zrkadlá sú ideálnym doplnkom pre každý interiér.

  [descr_extra] => [meta_title] => Oválne zrkadlá bez rámu na zavesenie [meta_descr] => Objavte naše oválne zrkadlá na zavesenie, ktoré prinášajú eleganciu a šarm do vášho interiéru. Ideálny výber pre oživenie akejkoľvek miestnosti. [meta_keywords] => [link] => /ovalne-zrkadla [link_rewrite] => /ovalne-zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Oválne zrkadlá

Oválne zrkadlá bez rámu

Bezrámové oválne zrkadlá sú ideálnym doplnkom pre rôzne interiéry vďaka svojej univerzálnosti a schopnosti prispôsobiť sa rôznym štýlom a priestorom. Tieto zrkadlá opticky zväčšujú miestnosť a poskytujú elegantný a ľahký vzhľad. Dostupné v rôznych veľkostiach, ľahko sa integrujú do miestností rozličných rozmerov a štýlov. Bezrámové oválne zrkadlá sú vynikajúcim riešením pre kúpeľne, chodby, obývačky či spálne, kde pridávajú eleganciu a rafinovanosť. Jednou z úžasných vlastností oválnych zrkadiel je ich schopnosť ľahko sa integrovať do existujúceho dizajnu miestnosti. Bez ohľadu na to, či preferujete moderný, klasický alebo vintage štýl, bezrámové oválne zrkadlá sú ideálnym doplnkom pre každý interiér.

Výsledky: 8

Čaro oválnych zrkadiel: tajomný šarm a fascinácia


Oválne zrkadlá nie sú len praktickým prvkom interiéru, ale aj jedinečnými dielami umenia, ktoré dodávajú priestoru tajomný šarm a fascináciu. Ich plynulé, harmonické tvary vnášajú do miestnosti jemnosť a ľahkosť, zároveň v sebe majú niečo z ducha minulých ér, keď boli symbolom luxusu a elegancie. Prítomnosť oválneho zrkadla v dome vytvára atmosféru tajomstva, ktorá nás vedie k zamysleniu nad odrazom našej duše a okolitej reality. V každom oválnom zrkadle sa skrýva neobyčajný príbeh, ktorý čaká na objavenie každým, kto sa zadíva do jeho povrchu.

Oválne zrkadlá ako odraz osobnosti: výber správneho štýlu pre vás


Vďaka svojej univerzálnosti sa oválne zrkadlá skvele hodí do každého priestoru, dodávajú individuálny charakter a zdôrazňujú osobnosť obyvateľov. Pri výbere oválneho zrkadla by sme sa mali zamyslieť nad tým, aký štýl bude najlepšie vyjadrovať naše preferencie a vášne. V spálni môžu romantické zrkadlá s bohato zdobenými rámami vytvoriť atmosféru intímnosti a pokoja. V obývacej izbe sa môžu moderné oválne zrkadlá s minimalistickými rámami stať stredobodom pozornosti, čo vytvára pocit priestoru a svetla. V kúpeľni pak oválne zrkadlá s neobvyklými detailmi, ako sú dekorácie alebo farebnosť, prinesú jedinečnú atmosféru relaxácie a odpočinku. Správne zvolený tvar a štýl oválneho zrkadla podčiarkne náš charakter a zabezpečí, že každý priestor sa stane odrazom našej osobnosti. To je dôležité najmä vtedy, keď chceme, aby náš domov bol miestom, kde sa cítime naozaj slobodne a pohodlne.

Experimentujte s kompozíciami: usporiadanie oválnych zrkadiel na stene


Nebojte sa experimentovať a nechajte sa inšpirovať potenciálom, ktorý skýtajú oválne zrkadlá! Oválne zrkadlá ponúkajú neobmedzené možnosti aranžovania, ktoré vám umožnia prejaviť svoju kreativitu a vytvoriť neopakovateľnú atmosféru v každom interiéri. Rozhodnite sa pre jednotlivé, efektné zrkadlá o impozantných rozmeroch, ktoré budú dominovať priestoru a pritahovať pohľady, alebo kombinujte niekoľko menších oválnych zrkadiel a vytvorte zaujímavú kompozíciu plnú hĺbky a kontrastov. Môžete tiež použiť rôzne usporiadania, ako sú symetrické vzory alebo dynamické, nepravidelné sekvencie, prispôsobujúc aranžmá svojmu vkusu. Investujte do oválnych zrkadiel už dnes a objavte nespočetné možnosti, ktoré ponúkajú. Urobte svoje interiéry ešte viac štýlovými, funkčnými a plnými osobitého charakteru. Presvedčte sa, ako oválna zrkadlá dokážu zmeniť každý priestor, pridávajúc mu eleganciu, originalitu a nezabudnuteľné čaro. Oválne zrkadlá sú ideálnym prvkom, ktorý obohatí váš životný priestor a prináša doň jedinečný pocit krásy a harmónie. Nezáleží na tom, aký štýl uprednostňujete alebo aký veľký je váš životný priestor, oválne zrkadlá vám pomôžu vytvoriť atmosféru, ktorá vás bude každý deň okúzľovať a fascinovať.