1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 595 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-20 01:45:37 [number] => 5 [path] => 1,559,564 [name] => Zrkadlá do kúpeľne [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá do kúpeľne [descr] =>

  Štýlové zrkadlá do kúpeľne

  Len ťažko si predstaviť kúpeľňu bez zrkadla, preto by jeho výber určite nemal byť náhodný. Moderné kúpeľňové zrkadlá sú ideálnou dekoráciou miestnosti a zároveň sú mimoriadne funkčné, a práve na tieto vlastnosti by ste sa mali zamerať. Ak si vyberiete obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlá, získate dokonalú kombináciu klasiky a jednoduchosti s praktickosťou - veľké a pohodlné zorné pole zaručuje, že kúpeľňu môže pohodlne používať aj niekoľko osôb naraz, zatiaľ čo nadčasový dizajn umožňuje používať zrkadlo v rôznych usporiadaniach. Okrúhle kúpeľňové zrkadlá zútulnia miestnosť. Sú ideálne aj na dekoratívne steny, ktoré nezakryjú, ale len ozdobia. Do kúpeľne si môžete zvoliť aj dve okrúhle zrkadlá, ktoré sú ideálne nad dvoma umývadlami - zavesené vedľa seba vyzerajú mimoriadne zaujímavo a poskytnú pohodlie všetkým členom domácnosti.

  Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

  Čo je okrem zrkadla v kúpeľni obzvlášť potrebné? Samozrejme, dobré osvetlenie - také, ktoré vytvorí správnu náladu počas večerného kúpeľa, a také, pri ktorom vám neunikne ani jeden detail starostlivosti o telo. Čo tak skombinovať oboje? Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením predstavujú mimoriadne pohodlné a praktické riešenie, ktoré dokonale osvetlí tvár a uľahčí všetky kúpeľňové procedúry. Zrkadlo s osvetlením je ideálne do malej kúpeľne, kde sa počíta každý voľný kúsok steny - môžete zabudnúť na nástenné lampy alebo príručné svietidlá, ktoré zbytočne zaberajú miesto. Zrkadlo s osvetlením vytvorí v kúpeľni mimoriadne príjemnú a útulnú atmosféru, ktorá je ideálna na večerné relaxačné posedenie alebo na chvíle, keď potrebujete použiť kúpeľňu v noci a hlavné svetlo je príliš ostré.

  Moderné kúpeľňové zrkadlá

  Zrkadlá do kúpeľne je možné prispôsobiť k akémukoľvek štýlu. Môžu byť jednoduché a nadčasové alebo trochu výstrednejšie - všetko závisí od usporiadania. Ak ste fanúšikom minimalizmu, oplatí sa vybrať kúpeľňové zrkadlo s jednoduchým rámom alebo dokonca bez neho - vtedy určite nebude dominovať interiéru. Ak ste fanúšikom extravagantnejších riešení, vyhľadajte moderné kúpeľňové zrkadlo s ozdobným rámom, ktoré môže nahradiť iné dekorácie a vniesť do miestnosti dostatok štýlu, pričom sa obmedzí množstvo zbytočných doplnkov.

  V našom obchode nájdete veľký výber zrkadiel do kúpeľne. Ktoré z nich je pre vás najvhodnejšie? Pozrite si našu ponuku a nájdite ideálny model do svojho interiéru.

  [descr_short] =>

  Ten okamih, keď si večer môžete oddýchnuť vo vani, alebo úľava po rýchlej sprche počas horúcich dní... ach áno, až sa chce človeku usmievať! Môžete to urobiť sami, keď sa na seba pozriete do moderného kúpeľňového zrkadla! Je nepostrádateľné pri každodenných kozmetických rituáloch, ale zároveň môže byť nádhernou dekoráciou vašej kúpeľne, ktorá sa okamžite stane príjemnejšou na trávenie času.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrkadlá do kúpeľne – moderné a s osvetlením [meta_descr] => Zrkadlá do kúpeľne s LED osvetlením LED alebo bez neho. Vyberte si typ zrkadla a farbu rámu - široký výber online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-do-kupe-ne [link_rewrite] => /zrkadla-do-kupe-ne [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra łazienkowe

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá do kúpeľne

Lustra łazienkowe

Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Polkruhové zrkadlá
Oválny
Nepravidelné
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
58x58 cm
Rozmery (polkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (nepravidelné mraky)
48x48 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozmery (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm

Zrkadlá do kúpeľne

Ten okamih, keď si večer môžete oddýchnuť vo vani, alebo úľava po rýchlej sprche počas horúcich dní... ach áno, až sa chce človeku usmievať! Môžete to urobiť sami, keď sa na seba pozriete do moderného kúpeľňového zrkadla! Je nepostrádateľné pri každodenných kozmetických rituáloch, ale zároveň môže byť nádhernou dekoráciou vašej kúpeľne, ktorá sa okamžite stane príjemnejšou na trávenie času.

Výsledky: 70

Štýlové zrkadlá do kúpeľne

Len ťažko si predstaviť kúpeľňu bez zrkadla, preto by jeho výber určite nemal byť náhodný. Moderné kúpeľňové zrkadlá sú ideálnou dekoráciou miestnosti a zároveň sú mimoriadne funkčné, a práve na tieto vlastnosti by ste sa mali zamerať. Ak si vyberiete obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlá, získate dokonalú kombináciu klasiky a jednoduchosti s praktickosťou - veľké a pohodlné zorné pole zaručuje, že kúpeľňu môže pohodlne používať aj niekoľko osôb naraz, zatiaľ čo nadčasový dizajn umožňuje používať zrkadlo v rôznych usporiadaniach. Okrúhle kúpeľňové zrkadlá zútulnia miestnosť. Sú ideálne aj na dekoratívne steny, ktoré nezakryjú, ale len ozdobia. Do kúpeľne si môžete zvoliť aj dve okrúhle zrkadlá, ktoré sú ideálne nad dvoma umývadlami - zavesené vedľa seba vyzerajú mimoriadne zaujímavo a poskytnú pohodlie všetkým členom domácnosti.

Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

Čo je okrem zrkadla v kúpeľni obzvlášť potrebné? Samozrejme, dobré osvetlenie - také, ktoré vytvorí správnu náladu počas večerného kúpeľa, a také, pri ktorom vám neunikne ani jeden detail starostlivosti o telo. Čo tak skombinovať oboje? Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením predstavujú mimoriadne pohodlné a praktické riešenie, ktoré dokonale osvetlí tvár a uľahčí všetky kúpeľňové procedúry. Zrkadlo s osvetlením je ideálne do malej kúpeľne, kde sa počíta každý voľný kúsok steny - môžete zabudnúť na nástenné lampy alebo príručné svietidlá, ktoré zbytočne zaberajú miesto. Zrkadlo s osvetlením vytvorí v kúpeľni mimoriadne príjemnú a útulnú atmosféru, ktorá je ideálna na večerné relaxačné posedenie alebo na chvíle, keď potrebujete použiť kúpeľňu v noci a hlavné svetlo je príliš ostré.

Moderné kúpeľňové zrkadlá

Zrkadlá do kúpeľne je možné prispôsobiť k akémukoľvek štýlu. Môžu byť jednoduché a nadčasové alebo trochu výstrednejšie - všetko závisí od usporiadania. Ak ste fanúšikom minimalizmu, oplatí sa vybrať kúpeľňové zrkadlo s jednoduchým rámom alebo dokonca bez neho - vtedy určite nebude dominovať interiéru. Ak ste fanúšikom extravagantnejších riešení, vyhľadajte moderné kúpeľňové zrkadlo s ozdobným rámom, ktoré môže nahradiť iné dekorácie a vniesť do miestnosti dostatok štýlu, pričom sa obmedzí množstvo zbytočných doplnkov.

V našom obchode nájdete veľký výber zrkadiel do kúpeľne. Ktoré z nich je pre vás najvhodnejšie? Pozrite si našu ponuku a nájdite ideálny model do svojho interiéru.