Okrúhle zrkadlá

Okrúhle zrkadlá nikdy nevyjdú z módy, ba čo viac - ich popularita ani trochu neklesá, napriek novým trendom a meniacim sa štýlom. Niet divu. Ich obrovský dekoratívny potenciál umožňuje ich použitie v rôznom prostredí a priestoroch. Sú dokonalé ako čisto dekoratívny dizajnový prvok aj ako vysoko úžitkový predmet. Dokonale spájajú praktickosť s dobrým štýlom. Pozrite sa, aké krásne sú okrúhle zrkadlá, a nájdite si dokonalý model do svojho interiéru!

Výsledky: 21

Okrúhle zrkadlo – pekná dekorácia a praktický doplnok

Odrážajú svetlo, opticky zväčšujú priestor, nádherne zdobia interiér... Okrúhle nástenné zrkadlá majú viac ako jednu tvár a dajú sa použiť rôznymi spôsobmi. Krásnym doplnkom interiéru bude zrkadlo s výrazným rámom, ktoré sa hodí k usporiadaniu v rôznych štýloch a možno ho zavesiť do obývačky na rozptýlenie denného svetla, takisto aj do spálne, kde vám každé ráno opätuje žiarivý úsmev. Okrúhle zrkadlo bez rámu sa zasa hodí všade tam, kde vládne minimalizmus. Okrúhle zrkadlá rôznych veľkostí môžu vytvoriť zaujímavú galériu, avšak aj jednotlivé kusy budú pôsobiť originálne a zaujímavo. Zrkadlo tohto tvaru naruší jednoduchosť a schému stien, dodá zariadeniu štýlový vzhľad a zároveň nevytvára dojem prílišného prepychu. Je to ideálna alternatíva k tradičným zrkadlám.

Okrúhle zrkadlá do kúpeľne

Klasika nad klasiku - okrúhle nástenné zrkadlo v kúpeľni je ideálny spôsob, ako vniesť do miestnosti moderný a dobrý štýl. Hodí sa tak do veľkej kúpeľne, kde môžete použiť aj niekoľko okrúhlych zrkadiel a vytvoriť tak pôsobivú koláž, ako aj do malej kúpeľne, kde bude okrúhle zrkadlo tiež dokonalou dekoráciou šetriacou miesto. Výberom okrúhleho zrkadla do kúpeľne získate nielen dôležitý kus nábytku, ale aj zaujímavú dekoráciu. To je dôležité najmä vtedy, keď je stena zároveň dekoratívna - vtedy zrkadlo svojím tvarom nezakrýva stenu, ale ešte viac zdôrazňuje jej vzhľad.

Okrúhle dekoračné zrkadlo

V detskej izbe, v spálni alebo dokonca nad kuchynským stolom - okrúhle nástenné zrkadlo je vhodné do každej miestnosti a každej dodá jedinečný štýl. Vyzerá jednoducho zaujímavejšie ako klasické obdĺžnikové zrkadlo, ale je rovnako praktické. Na druhej strane – môže poslúžiť nie ako zrkadlo, ale len ako dekorácia, napr. namiesto obrazu. Okrúhle zrkadlo navyše rozjasní miestnosť tým, že zaženie svetlo a opticky ho zväčší. Preto je to vynikajúci spôsob, ako ozdobiť tmavú stenu. Nech už si vyberiete akýkoľvek model okrúhleho zrkadla, bude to dobré rozhodnutie! Zrkadlá oválneho tvaru sú ideálne do vintage alebo boho interiérov, ako aj do moderných priestorov, v ktorých má nezvyčajný tvar mimoriadny význam. Ich tvar dodáva priestoru pocit mäkkosti, útulnosti a príjemného vzhľadu, čo je ďalším podnetom na ich kúpu. Okrúhle zrkadlá budú vždy vyzerať originálne a štýlovo - sú viac než len zrkadlá. Sú to dekorácie, ktoré premenia každý interiér!

 

V našom obchode nájdete krásne okrúhle zrkadlá. Presvedčte sa, ktoré z nich sa najlepšie hodí do vášho interiéru, a vyberte si to najlepšie zrkadlo.