1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1435 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2022-09-19 11:44:52 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Okrúhle zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Okrúhle zrkadlá [descr] =>

  Okrúhle zrkadlo – pekná dekorácia a praktický doplnok

  Odrážajú svetlo, opticky zväčšujú priestor, nádherne zdobia interiér... Okrúhle nástenné zrkadlá majú viac ako jednu tvár a dajú sa použiť rôznymi spôsobmi. Krásnym doplnkom interiéru bude zrkadlo s výrazným rámom, ktoré sa hodí k usporiadaniu v rôznych štýloch a možno ho zavesiť do obývačky na rozptýlenie denného svetla, takisto aj do spálne, kde vám každé ráno opätuje žiarivý úsmev. Okrúhle zrkadlo bez rámu sa zasa hodí všade tam, kde vládne minimalizmus. Okrúhle zrkadlá rôznych veľkostí môžu vytvoriť zaujímavú galériu, avšak aj jednotlivé kusy budú pôsobiť originálne a zaujímavo. Zrkadlo tohto tvaru naruší jednoduchosť a schému stien, dodá zariadeniu štýlový vzhľad a zároveň nevytvára dojem prílišného prepychu. Je to ideálna alternatíva k tradičným zrkadlám.

  Okrúhle zrkadlá do kúpeľne

  Klasika nad klasiku - okrúhle nástenné zrkadlo v kúpeľni je ideálny spôsob, ako vniesť do miestnosti moderný a dobrý štýl. Hodí sa tak do veľkej kúpeľne, kde môžete použiť aj niekoľko okrúhlych zrkadiel a vytvoriť tak pôsobivú koláž, ako aj do malej kúpeľne, kde bude okrúhle zrkadlo tiež dokonalou dekoráciou šetriacou miesto. Výberom okrúhleho zrkadla do kúpeľne získate nielen dôležitý kus nábytku, ale aj zaujímavú dekoráciu. To je dôležité najmä vtedy, keď je stena zároveň dekoratívna - vtedy zrkadlo svojím tvarom nezakrýva stenu, ale ešte viac zdôrazňuje jej vzhľad.

  Okrúhle dekoračné zrkadlo

  V detskej izbe, v spálni alebo dokonca nad kuchynským stolom - okrúhle nástenné zrkadlo je vhodné do každej miestnosti a každej dodá jedinečný štýl. Vyzerá jednoducho zaujímavejšie ako klasické obdĺžnikové zrkadlo, ale je rovnako praktické. Na druhej strane – môže poslúžiť nie ako zrkadlo, ale len ako dekorácia, napr. namiesto obrazu. Okrúhle zrkadlo navyše rozjasní miestnosť tým, že zaženie svetlo a opticky ho zväčší. Preto je to vynikajúci spôsob, ako ozdobiť tmavú stenu. Nech už si vyberiete akýkoľvek model okrúhleho zrkadla, bude to dobré rozhodnutie! Zrkadlá oválneho tvaru sú ideálne do vintage alebo boho interiérov, ako aj do moderných priestorov, v ktorých má nezvyčajný tvar mimoriadny význam. Ich tvar dodáva priestoru pocit mäkkosti, útulnosti a príjemného vzhľadu, čo je ďalším podnetom na ich kúpu. Okrúhle zrkadlá budú vždy vyzerať originálne a štýlovo - sú viac než len zrkadlá. Sú to dekorácie, ktoré premenia každý interiér!

   

  V našom obchode nájdete krásne okrúhle zrkadlá. Presvedčte sa, ktoré z nich sa najlepšie hodí do vášho interiéru, a vyberte si to najlepšie zrkadlo.

  [descr_short] =>

  Okrúhle zrkadlá nikdy nevyjdú z módy, ba čo viac - ich popularita ani trochu neklesá, napriek novým trendom a meniacim sa štýlom. Niet divu. Ich obrovský dekoratívny potenciál umožňuje ich použitie v rôznom prostredí a priestoroch. Sú dokonalé ako čisto dekoratívny dizajnový prvok aj ako vysoko úžitkový predmet. Dokonale spájajú praktickosť s dobrým štýlom. Pozrite sa, aké krásne sú okrúhle zrkadlá, a nájdite si dokonalý model do svojho interiéru!

  [descr_extra] => [meta_title] => Okrúhle zrkadlá – s rámom, bez rámu – rôzne rozmery [meta_descr] => Široký výber okrúhlych zrkadiel. Ponúkame zrkadlá s bielym rámom, s čiernym rámom, bez rámu, zrkadlá s osvetlením - pozrite si a objednajte online! [meta_keywords] => [link] => /okruhle-zrkadla [link_rewrite] => /okruhle-zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Okrúhle zrkadlá

Okrúhle zrkadlá

Okrúhle zrkadlá nikdy nevyjdú z módy, ba čo viac - ich popularita ani trochu neklesá, napriek novým trendom a meniacim sa štýlom. Niet divu. Ich obrovský dekoratívny potenciál umožňuje ich použitie v rôznom prostredí a priestoroch. Sú dokonalé ako čisto dekoratívny dizajnový prvok aj ako vysoko úžitkový predmet. Dokonale spájajú praktickosť s dobrým štýlom. Pozrite sa, aké krásne sú okrúhle zrkadlá, a nájdite si dokonalý model do svojho interiéru!

Výsledky: 21

Okrúhle zrkadlo – pekná dekorácia a praktický doplnok

Odrážajú svetlo, opticky zväčšujú priestor, nádherne zdobia interiér... Okrúhle nástenné zrkadlá majú viac ako jednu tvár a dajú sa použiť rôznymi spôsobmi. Krásnym doplnkom interiéru bude zrkadlo s výrazným rámom, ktoré sa hodí k usporiadaniu v rôznych štýloch a možno ho zavesiť do obývačky na rozptýlenie denného svetla, takisto aj do spálne, kde vám každé ráno opätuje žiarivý úsmev. Okrúhle zrkadlo bez rámu sa zasa hodí všade tam, kde vládne minimalizmus. Okrúhle zrkadlá rôznych veľkostí môžu vytvoriť zaujímavú galériu, avšak aj jednotlivé kusy budú pôsobiť originálne a zaujímavo. Zrkadlo tohto tvaru naruší jednoduchosť a schému stien, dodá zariadeniu štýlový vzhľad a zároveň nevytvára dojem prílišného prepychu. Je to ideálna alternatíva k tradičným zrkadlám.

Okrúhle zrkadlá do kúpeľne

Klasika nad klasiku - okrúhle nástenné zrkadlo v kúpeľni je ideálny spôsob, ako vniesť do miestnosti moderný a dobrý štýl. Hodí sa tak do veľkej kúpeľne, kde môžete použiť aj niekoľko okrúhlych zrkadiel a vytvoriť tak pôsobivú koláž, ako aj do malej kúpeľne, kde bude okrúhle zrkadlo tiež dokonalou dekoráciou šetriacou miesto. Výberom okrúhleho zrkadla do kúpeľne získate nielen dôležitý kus nábytku, ale aj zaujímavú dekoráciu. To je dôležité najmä vtedy, keď je stena zároveň dekoratívna - vtedy zrkadlo svojím tvarom nezakrýva stenu, ale ešte viac zdôrazňuje jej vzhľad.

Okrúhle dekoračné zrkadlo

V detskej izbe, v spálni alebo dokonca nad kuchynským stolom - okrúhle nástenné zrkadlo je vhodné do každej miestnosti a každej dodá jedinečný štýl. Vyzerá jednoducho zaujímavejšie ako klasické obdĺžnikové zrkadlo, ale je rovnako praktické. Na druhej strane – môže poslúžiť nie ako zrkadlo, ale len ako dekorácia, napr. namiesto obrazu. Okrúhle zrkadlo navyše rozjasní miestnosť tým, že zaženie svetlo a opticky ho zväčší. Preto je to vynikajúci spôsob, ako ozdobiť tmavú stenu. Nech už si vyberiete akýkoľvek model okrúhleho zrkadla, bude to dobré rozhodnutie! Zrkadlá oválneho tvaru sú ideálne do vintage alebo boho interiérov, ako aj do moderných priestorov, v ktorých má nezvyčajný tvar mimoriadny význam. Ich tvar dodáva priestoru pocit mäkkosti, útulnosti a príjemného vzhľadu, čo je ďalším podnetom na ich kúpu. Okrúhle zrkadlá budú vždy vyzerať originálne a štýlovo - sú viac než len zrkadlá. Sú to dekorácie, ktoré premenia každý interiér!

 

V našom obchode nájdete krásne okrúhle zrkadlá. Presvedčte sa, ktoré z nich sa najlepšie hodí do vášho interiéru, a vyberte si to najlepšie zrkadlo.