Motívy
Vzory
Glamour
Industriálne
Abstraktné
Detské
Príroda
Zvieracie motívy
Farba
Tmavomodrá
Modry
Fialovy
Zeleny
Oranžový
Červený
Ružovy
Tyrkysový
Hnedý
Béžový
Perla
Šedý
Striebro
Čierny
Zlatý
Biely
Krém
Viacfarebný
Čierny a biely

Dekoračné zrkadlá s potlačou

Je ťažké predstaviť si akýkoľvek dom alebo byt bez zrkadla. Je to základný prvok vybavenia. Znamená to však, že musí byť jednoduché a nudné? V žiadnom prípade! Dekoračné nástenné zrkadlá sú krásnym dizajnovým doplnkom s dvoma výhodami - určite budú dobre slúžiť svojmu účelu a budú praktické, pričom svojimi atraktívnymi, farebnými a vzorovanými rámami sa stanú výnimočne štýlovou ozdobou interiéru.

Výsledky: 300

Dekoračné zrkadlo s potlačou na stenu

Drevo? Lístie? Mramor? Melange? Rámy dekoračných nástenných zrkadiel môžu byť zdobené rôznymi motívmi. To všetko preto, aby si každý našiel niečo, čo dokonale vystihuje charakter interiéru, ako aj jeho používateľov. Zrkadlové rámy zdobené grafikou vyzerajú mimoriadne zaujímavo a dokonale zapadajú do moderného dizajnu, v ktorom je pre dosiahnutie wow efektu mimoriadne dôležitý výber doplnkov. Dekoračné nástenné zrkadlo úspešne nahradí akúkoľvek inú dekoráciu - je kombináciou obrazu a predmetu dennej potreby, ktorá určite poteší milovníkov minimalizmu a funkčných riešení. Zároveň pre tých, ktorí sa radi vybláznia vo vzoroch a textúrach, bude dekoratívne nástenné zrkadlo ako čerešnička na torte medzi ostatnými atraktívnymi dekoráciami.

Dekoračné nástenné zrkadlo s grafikou

Zrkadlo s moderným rámom sa bude dobre vynímať v spálni, obývacej izbe aj v kúpeľni. Koniec koncov, stačí správny motív, aby sa stalo skvelou dekoráciou. Vďaka veľkému výberu vzorov si ľahko nájdete model zrkadla vhodný do rustikálneho alebo boho interiéru, ako aj do úplne elegantného interiéru. Takéto dekoračné nástenné zrkadlo je tiež skvelým riešením do izby tínedžera - určite bude zaujímavejšie ako obyčajné, a pritom veľmi užitočné! Zaujímavé je, že zrkadlo v peknom ráme je ideálnym nápadom na výzdobu malej miestnosti, kde nie je miesto na iné doplnky - tento jediný prvok stačí na to, aby vniesol do interiéru zaujímavý vzhľad atmosféru.

 

V našom obchode nájdete množstvo zrkadiel v ozdobných rámoch, ktoré ozdobia každú stenu. Pozrite si našu ponuku a vyberte si ten najlepší model pre vás.