1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 596 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-20 01:48:31 [number] => 4 [path] => 1,559,564 [name] => Zrkadlá do obývačky [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá do obývačky [descr] =>

  Moderné zrkadlá do obývačky

  Či už viac inklinujete k štýlu vintage alebo klasickému, alebo sa rozhodnete pre moderný vzhľad a vysoký lesk – do každého interiéru sa nájde vhodné zrkadlo podľa vášho vkusu. Okrúhle zrkadlo do obývačky určite dodá miestnosti trochu modernejší a zároveň útulnejší vzhľad - oblé tvary zrkadla sú jemné a príjemné na pohľad. Čo je zaujímavé - okrúhle zrkadlá nad komodou vyzerajú mimoriadne originálne a moderne, čo bude mať určite pozitívny vplyv na vnímanie interiéru. Na druhej strane klasické obdĺžnikové zrkadlo do obývačky opticky zväčší priestor a zároveň pôsobí veľmi elegantne. Nad veľkú komodu alebo pohovku v obývacej izbe môžete zavesiť aj niekoľko zrkadiel rôznych tvarov, ktoré vytvoria zaujímavú galériu a sú originálnou alternatívou k fotografiám a obrazom. Ako vidíte, veľký výber znamená veľa možností.

  Štýlové zrkadlá do obývačky

  Pri výbere zrkadla do obývačky sa oplatí zvážiť kúpu zrkadla s LED osvetlením – jemné svetlo dodá miestnosti zmyselný nádych. Zrkadlo v obývačke môže mať len dekoratívnu funkciu vtedy, ak je v ozdobnom, zaujímavom ráme. Môže byť aj úplne minimalistické, bez akéhokoľvek rámu - v takom prípade sa stane nadčasovou dekoráciou, ktorá sa dokonale hodí aj pri zmene usporiadania interiéru. Za zváženie stojí aj zrkadlo s potlačou, ktoré bude v prípade minimalizmu a zachovania jednoduchosti dekorácie veľmi originálnym akcentom, ktorý interiér trochu oživí a určite pritiahne pozornosť.

  Najlepšie zrkadlá do obývacej izby a nielen tam nájdete v našom obchode. Bez ohľadu na usporiadanie - každý si tu nájde niečo zaujímavé!

  [descr_short] =>

  Výber dokonalého zrkadla rozhodne nie je jednoduchá úloha. Ktoré z nich si vybrať? Viac dekoratívne alebo možno jednoduché a klasické? Okrúhle alebo obdĺžnikové? Alebo možno s osvetlením? Dilemy sa množia, rovnako ako... množstvo skvelých riešení v podobe štýlových zrkadiel, ktoré sú ideálne do každého priestoru! Nie je teda problém nájsť zaujímavé zrkadlo do obývačky, ktoré dodá vášmu interiéru pútavý vzhľad.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné zrkadlá do obývačky, nad sedačku [meta_descr] => Zrkadlá do obývačky - vyberte si veľkosť a farbu rámu. Ideálne nad komodu alebo nad sedačku v obývačke. Objednajte si online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-do-obyvacky [link_rewrite] => /zrkadla-do-obyvacky [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra do salonu

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá do obývačky

Lustra do salonu

Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Polkruhové zrkadlá
Nepravidelné
Oválny
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
58x58 cm
Rozmery (polkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (nepravidelné mraky)
48x48 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm
Rozmery (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrkadlá do obývačky

Výber dokonalého zrkadla rozhodne nie je jednoduchá úloha. Ktoré z nich si vybrať? Viac dekoratívne alebo možno jednoduché a klasické? Okrúhle alebo obdĺžnikové? Alebo možno s osvetlením? Dilemy sa množia, rovnako ako... množstvo skvelých riešení v podobe štýlových zrkadiel, ktoré sú ideálne do každého priestoru! Nie je teda problém nájsť zaujímavé zrkadlo do obývačky, ktoré dodá vášmu interiéru pútavý vzhľad.

Výsledky: 52

Moderné zrkadlá do obývačky

Či už viac inklinujete k štýlu vintage alebo klasickému, alebo sa rozhodnete pre moderný vzhľad a vysoký lesk – do každého interiéru sa nájde vhodné zrkadlo podľa vášho vkusu. Okrúhle zrkadlo do obývačky určite dodá miestnosti trochu modernejší a zároveň útulnejší vzhľad - oblé tvary zrkadla sú jemné a príjemné na pohľad. Čo je zaujímavé - okrúhle zrkadlá nad komodou vyzerajú mimoriadne originálne a moderne, čo bude mať určite pozitívny vplyv na vnímanie interiéru. Na druhej strane klasické obdĺžnikové zrkadlo do obývačky opticky zväčší priestor a zároveň pôsobí veľmi elegantne. Nad veľkú komodu alebo pohovku v obývacej izbe môžete zavesiť aj niekoľko zrkadiel rôznych tvarov, ktoré vytvoria zaujímavú galériu a sú originálnou alternatívou k fotografiám a obrazom. Ako vidíte, veľký výber znamená veľa možností.

Štýlové zrkadlá do obývačky

Pri výbere zrkadla do obývačky sa oplatí zvážiť kúpu zrkadla s LED osvetlením – jemné svetlo dodá miestnosti zmyselný nádych. Zrkadlo v obývačke môže mať len dekoratívnu funkciu vtedy, ak je v ozdobnom, zaujímavom ráme. Môže byť aj úplne minimalistické, bez akéhokoľvek rámu - v takom prípade sa stane nadčasovou dekoráciou, ktorá sa dokonale hodí aj pri zmene usporiadania interiéru. Za zváženie stojí aj zrkadlo s potlačou, ktoré bude v prípade minimalizmu a zachovania jednoduchosti dekorácie veľmi originálnym akcentom, ktorý interiér trochu oživí a určite pritiahne pozornosť.

Najlepšie zrkadlá do obývacej izby a nielen tam nájdete v našom obchode. Bez ohľadu na usporiadanie - každý si tu nájde niečo zaujímavé!