1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1453 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2023-04-20 10:06:57 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Nepravidelné zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Nepravidelné zrkadlá bez rámu [descr] =>

  Nepravidelná zrcadla: zázračný dotyk pro váš interiér

  Nepravidelná zrcadla jsou dokonalým řešením pro ty, kteří hledají výjimečný a zajímavý doplněk do svého interiéru. Tato zrcadla vytvářejí dojem, jako by se čas zastavil na okamžik, zatímco jejich zajímavý tvar a styl vytváří jedinečnou atmosféru v každém prostoru. Každé z těchto zrcadel je originálním dílem, které přináší nejen estetickou hodnotu, ale také praktickou funkci. Přeneste svůj interiér do nových rozměrů s nepravidelnými zrcadly V obývacím pokoji může nepravidelné zrcadlo působit jako ohnisko pozornosti, které upoutá pohled každého návštěvníka. V ložnici zase tato zrcadla dokážou vytvořit pocit útulnosti a relaxace, jako byste se ocitli v náruči noci, kde hvězdy na obloze tančí v rytmu vašeho srdce. V koupelně dokážou nepravidelná zrcadla zdůraznit eleganci a sofistikovanost prostoru, v němž se odráží vaše vlastní krása. Využijte sílu nepravidelných zrcadel k vytvoření jedinečné atmosféry ve vašem domově.

  Nepravidelná zrcadla: kreativní řešení pro jedinečné kompozice

  Nepravidelná zrcadla vám nabízejí možnost vytvořit úžasné a osobité kompozice. Můžete je kombinovat v různých velikostech a tvarech, a tak vytvořit zajímavé kontrasty a efekty. Zkuste například seskupit několik menších zrcadel, která společně vytvoří dynamickou a harmonickou sestavu. Nebojte se experimentovat, protože právě to vám umožní vytvořit zcela originální a jedinečný prostor.

  Zrcadla jako proměnlivá umělecká díla

  Nepravidelná zrcadla mohou být také vnímána jako proměnlivá umělecká díla, která se mění podle úhlu pohledu a světelných podmínek. Nechte svou fantazii pracovat a objevte nekonečné možnosti, které vám tato zrcadla nabízejí. Vytvořte si vlastní

  svět plný tajemství a překvapení s nepravidelnými zrcadly

  Zkuste si představit nepravidelná zrcadla jako tajemné brány do jiného světa, který čeká na vaše objevování. Tato zrcadla jsou zároveň uměleckým dílem a funkčním prvkem, který rozšiřuje prostor a dodává interiéru hloubku a charakter. Váš domov se stane nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše návštěvy.

  Udržitelnost a kvalita: investice, která se vyplatí

  Nepravidelná zrcadla jsou navíc vyráběna s důrazem na udržitelnost a kvalitu materiálů. Investice do takového zrcadla je investicí do dlouhodobé krásy a spokojenosti. Díky vysoké kvalitě a pečlivému zpracování budou tato zrcadla ozdobou vašeho domova po mnoho let.

  Nepravidelná zrcadla: konečná volba pro odvážné a kreativní

  Pokud hledáte způsob, jak přidat svému interiéru osobitost, šarm a kouzlo, nepravidelná zrcadla jsou tou správnou volbou. Oživte svůj domov originálním a sofistikovaným designem, který překvapí i ty nejnáročnější vkusy. Nechte se unášet kreativitou a objevte nové možnosti dekorace s nepravidelnými zrcadly.

  Váš interiér tak získá zcela nový rozměr a bude působit elegantně, svěže a zároveň osobitě. Nenechte si ujít příležitost proměnit svůj domov v útulné a fascinující místo, které bude odrážet vaši osobnost a vkus. Nepravidelná zrcadla jsou tím pravým krokem k tomuto cíli.

  [descr_short] =>

  Objavte krásu a jedinečnosť nepravidelných zrkadiel, ktoré dodajú vášmu interiéru osobitosť a štýl. Tieto zrkadlá sú nielen funkčné, ale aj umelecké dielo, ktoré opticky zväčší priestor a vtlačí vášmu domovu nezameniteľný charakter. Vytvorte úžasnú atmosféru plnú kreativity a elegancie pomocou nepravidelných zrkadiel.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nepravidelná zrcadla: originální a kreativní design pro váš domov [meta_descr] => Nepravidelná zrcadla přinášejí jedinečný design a kreativitu do vašeho interiéru. Objete svět originálního stylu a oživte svůj domov s tímto neodolatelným doplňkem. [meta_keywords] => [link] => /nepravidelne-zrkadla [link_rewrite] => /nepravidelne-zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Nepravidelné zrkadlá
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (nepravidelné mraky)
48x48 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozmery (okrúhle)
58x58 cm
Rozmery (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Tvar
Nepravidelné

Nepravidelné zrkadlá bez rámu

Objavte krásu a jedinečnosť nepravidelných zrkadiel, ktoré dodajú vášmu interiéru osobitosť a štýl. Tieto zrkadlá sú nielen funkčné, ale aj umelecké dielo, ktoré opticky zväčší priestor a vtlačí vášmu domovu nezameniteľný charakter. Vytvorte úžasnú atmosféru plnú kreativity a elegancie pomocou nepravidelných zrkadiel.

Výsledky: 20

Nepravidelná zrcadla: zázračný dotyk pro váš interiér

Nepravidelná zrcadla jsou dokonalým řešením pro ty, kteří hledají výjimečný a zajímavý doplněk do svého interiéru. Tato zrcadla vytvářejí dojem, jako by se čas zastavil na okamžik, zatímco jejich zajímavý tvar a styl vytváří jedinečnou atmosféru v každém prostoru. Každé z těchto zrcadel je originálním dílem, které přináší nejen estetickou hodnotu, ale také praktickou funkci. Přeneste svůj interiér do nových rozměrů s nepravidelnými zrcadly V obývacím pokoji může nepravidelné zrcadlo působit jako ohnisko pozornosti, které upoutá pohled každého návštěvníka. V ložnici zase tato zrcadla dokážou vytvořit pocit útulnosti a relaxace, jako byste se ocitli v náruči noci, kde hvězdy na obloze tančí v rytmu vašeho srdce. V koupelně dokážou nepravidelná zrcadla zdůraznit eleganci a sofistikovanost prostoru, v němž se odráží vaše vlastní krása. Využijte sílu nepravidelných zrcadel k vytvoření jedinečné atmosféry ve vašem domově.

Nepravidelná zrcadla: kreativní řešení pro jedinečné kompozice

Nepravidelná zrcadla vám nabízejí možnost vytvořit úžasné a osobité kompozice. Můžete je kombinovat v různých velikostech a tvarech, a tak vytvořit zajímavé kontrasty a efekty. Zkuste například seskupit několik menších zrcadel, která společně vytvoří dynamickou a harmonickou sestavu. Nebojte se experimentovat, protože právě to vám umožní vytvořit zcela originální a jedinečný prostor.

Zrcadla jako proměnlivá umělecká díla

Nepravidelná zrcadla mohou být také vnímána jako proměnlivá umělecká díla, která se mění podle úhlu pohledu a světelných podmínek. Nechte svou fantazii pracovat a objevte nekonečné možnosti, které vám tato zrcadla nabízejí. Vytvořte si vlastní

svět plný tajemství a překvapení s nepravidelnými zrcadly

Zkuste si představit nepravidelná zrcadla jako tajemné brány do jiného světa, který čeká na vaše objevování. Tato zrcadla jsou zároveň uměleckým dílem a funkčním prvkem, který rozšiřuje prostor a dodává interiéru hloubku a charakter. Váš domov se stane nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše návštěvy.

Udržitelnost a kvalita: investice, která se vyplatí

Nepravidelná zrcadla jsou navíc vyráběna s důrazem na udržitelnost a kvalitu materiálů. Investice do takového zrcadla je investicí do dlouhodobé krásy a spokojenosti. Díky vysoké kvalitě a pečlivému zpracování budou tato zrcadla ozdobou vašeho domova po mnoho let.

Nepravidelná zrcadla: konečná volba pro odvážné a kreativní

Pokud hledáte způsob, jak přidat svému interiéru osobitost, šarm a kouzlo, nepravidelná zrcadla jsou tou správnou volbou. Oživte svůj domov originálním a sofistikovaným designem, který překvapí i ty nejnáročnější vkusy. Nechte se unášet kreativitou a objevte nové možnosti dekorace s nepravidelnými zrcadly.

Váš interiér tak získá zcela nový rozměr a bude působit elegantně, svěže a zároveň osobitě. Nenechte si ujít příležitost proměnit svůj domov v útulné a fascinující místo, které bude odrážet vaši osobnost a vkus. Nepravidelná zrcadla jsou tím pravým krokem k tomuto cíli.