Zrkadlá do predsiene

Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Oválny
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm

Zrkadlá do predsiene

Predsieň nie je len prvou miestnosťou, ktorú vidíte pri vstupe do domu. Je to predovšetkým prvý dojem! Preto je dobré, aby bol čo najlepší. Nech vás privíta s úsmevom a dobrou formou, nech sa v ňom odrážajú farby každého ročného obdobia, nech odráža radostnú vravu všetkých, ktorí doň prichádzajú a odchádzajú. Nevyhnutné je preto vhodné zrkadlo do predsiene, ktoré ukáže všetko, čo je dobré, a zároveň je mimoriadne užitočné a praktické.

Výsledky: 32

Moderné zrkadlá do predsiene

Aké je najlepšie zrkadlo do predsiene? Určite také, v ktorom uvidíte všetko od hlavy až po päty! Predsieň sa často mení na šatňu a steny zdobia najmä vešiaky, preto je veľké zrkadlo do predsiene nevyhnutným doplnkom. Nikto však nepovedal, že zároveň nemôže obohatiť výzdobu interiéru! Výberom dekoračného zrkadla do predsiene získate všetko - krásnu dekoráciu, ktorá si podmaní štýl miestnosti, ako aj zrkadlo, v ktorom sa môžete do sýtosti prezerať. Závesné zrkadlá do predsiene môžu zdobiť dvere šatníka aj steny a môžu ovplyvniť aj to, ako vnímate priestor. Zrkadlo do predsiene je tiež ideálnym nápadom ako zariadiť malý, problematický výklenok v miestnosti, čím sa hneď opticky zväčší veľkosť miestnosti. A čo tak vybrať si do predsiene niekoľko menších zrkadiel? Určite urobia skvelý dojem!

Dekoračné zrkadlá do predsiene

Zrkadlo do predsiene možno úspešne prispôsobiť zariadeniu výberom modelov, ktorých rámy sú zdobené grafikou. Vďaka tomu máte všetko, čo potrebujete, v jednom predmete - je totiž funkčný a zároveň veľmi dizajnový! Pre tých, ktorí oceňujú klasiku, je tu tiež niečo, čo podčiarkne ich štýl. Obdĺžnikové zrkadlá s rámom alebo bez neho dokonale plnia svoju praktickú funkciu, ale nevnucujú žiadny osobitný štýl. Ich nadčasovosť je niečo, čo sa dokonale hodí do šatníka preplneného farbami, vzormi a textúrami. Dobrou voľbou sú aj moderné zrkadlá do predsiene s okrúhlym tvarom. Umožnia vám vylepšiť váš vzhľad tesne pred odchodom von alebo vám dodajú úsmev po návrate domov. Zároveň sú celkom univerzálne, takže ich môžete zakomponovať do akéhokoľvek, aj klasického interiéru.

 

Zrkadlo do predsiene je mimoriadne dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Musí byť praktické a zároveň pekné, pretože bude prvou vecou, ktorú si všimnete pri vstupe do domu. V našom obchode určite nájdete niečo, čo je pre vás ideálne. Pozrite si všetky naše modely zrkadiel a premeňte svoju predsieň!