1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 701 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-09-14 14:19:47 [number] => 2 [path] => 1,559,564 [name] => Zrkadlá do predsiene [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá do predsiene [descr] =>

  Moderné zrkadlá do predsiene

  Aké je najlepšie zrkadlo do predsiene? Určite také, v ktorom uvidíte všetko od hlavy až po päty! Predsieň sa často mení na šatňu a steny zdobia najmä vešiaky, preto je veľké zrkadlo do predsiene nevyhnutným doplnkom. Nikto však nepovedal, že zároveň nemôže obohatiť výzdobu interiéru! Výberom dekoračného zrkadla do predsiene získate všetko - krásnu dekoráciu, ktorá si podmaní štýl miestnosti, ako aj zrkadlo, v ktorom sa môžete do sýtosti prezerať. Závesné zrkadlá do predsiene môžu zdobiť dvere šatníka aj steny a môžu ovplyvniť aj to, ako vnímate priestor. Zrkadlo do predsiene je tiež ideálnym nápadom ako zariadiť malý, problematický výklenok v miestnosti, čím sa hneď opticky zväčší veľkosť miestnosti. A čo tak vybrať si do predsiene niekoľko menších zrkadiel? Určite urobia skvelý dojem!

  Dekoračné zrkadlá do predsiene

  Zrkadlo do predsiene možno úspešne prispôsobiť zariadeniu výberom modelov, ktorých rámy sú zdobené grafikou. Vďaka tomu máte všetko, čo potrebujete, v jednom predmete - je totiž funkčný a zároveň veľmi dizajnový! Pre tých, ktorí oceňujú klasiku, je tu tiež niečo, čo podčiarkne ich štýl. Obdĺžnikové zrkadlá s rámom alebo bez neho dokonale plnia svoju praktickú funkciu, ale nevnucujú žiadny osobitný štýl. Ich nadčasovosť je niečo, čo sa dokonale hodí do šatníka preplneného farbami, vzormi a textúrami. Dobrou voľbou sú aj moderné zrkadlá do predsiene s okrúhlym tvarom. Umožnia vám vylepšiť váš vzhľad tesne pred odchodom von alebo vám dodajú úsmev po návrate domov. Zároveň sú celkom univerzálne, takže ich môžete zakomponovať do akéhokoľvek, aj klasického interiéru.

   

  Zrkadlo do predsiene je mimoriadne dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Musí byť praktické a zároveň pekné, pretože bude prvou vecou, ktorú si všimnete pri vstupe do domu. V našom obchode určite nájdete niečo, čo je pre vás ideálne. Pozrite si všetky naše modely zrkadiel a premeňte svoju predsieň!

  [descr_short] =>

  Predsieň nie je len prvou miestnosťou, ktorú vidíte pri vstupe do domu. Je to predovšetkým prvý dojem! Preto je dobré, aby bol čo najlepší. Nech vás privíta s úsmevom a dobrou formou, nech sa v ňom odrážajú farby každého ročného obdobia, nech odráža radostnú vravu všetkých, ktorí doň prichádzajú a odchádzajú. Nevyhnutné je preto vhodné zrkadlo do predsiene, ktoré ukáže všetko, čo je dobré, a zároveň je mimoriadne užitočné a praktické.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrkadlá do predsiene, na chodbu – veľké nástenné zrkadlá [meta_descr] => Zvoľte si do predsiene okrúhle alebo obdĺžnikové zrkadlo. Veľké nástenné zrkadlá do predsiene, taktiež podsvietené! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-do-predsiene [link_rewrite] => /zrkadla-do-predsiene [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra do przedpokoju

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá do predsiene

Lustra do przedpokoju

Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Oválny
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm

Zrkadlá do predsiene

Predsieň nie je len prvou miestnosťou, ktorú vidíte pri vstupe do domu. Je to predovšetkým prvý dojem! Preto je dobré, aby bol čo najlepší. Nech vás privíta s úsmevom a dobrou formou, nech sa v ňom odrážajú farby každého ročného obdobia, nech odráža radostnú vravu všetkých, ktorí doň prichádzajú a odchádzajú. Nevyhnutné je preto vhodné zrkadlo do predsiene, ktoré ukáže všetko, čo je dobré, a zároveň je mimoriadne užitočné a praktické.

Výsledky: 32

Moderné zrkadlá do predsiene

Aké je najlepšie zrkadlo do predsiene? Určite také, v ktorom uvidíte všetko od hlavy až po päty! Predsieň sa často mení na šatňu a steny zdobia najmä vešiaky, preto je veľké zrkadlo do predsiene nevyhnutným doplnkom. Nikto však nepovedal, že zároveň nemôže obohatiť výzdobu interiéru! Výberom dekoračného zrkadla do predsiene získate všetko - krásnu dekoráciu, ktorá si podmaní štýl miestnosti, ako aj zrkadlo, v ktorom sa môžete do sýtosti prezerať. Závesné zrkadlá do predsiene môžu zdobiť dvere šatníka aj steny a môžu ovplyvniť aj to, ako vnímate priestor. Zrkadlo do predsiene je tiež ideálnym nápadom ako zariadiť malý, problematický výklenok v miestnosti, čím sa hneď opticky zväčší veľkosť miestnosti. A čo tak vybrať si do predsiene niekoľko menších zrkadiel? Určite urobia skvelý dojem!

Dekoračné zrkadlá do predsiene

Zrkadlo do predsiene možno úspešne prispôsobiť zariadeniu výberom modelov, ktorých rámy sú zdobené grafikou. Vďaka tomu máte všetko, čo potrebujete, v jednom predmete - je totiž funkčný a zároveň veľmi dizajnový! Pre tých, ktorí oceňujú klasiku, je tu tiež niečo, čo podčiarkne ich štýl. Obdĺžnikové zrkadlá s rámom alebo bez neho dokonale plnia svoju praktickú funkciu, ale nevnucujú žiadny osobitný štýl. Ich nadčasovosť je niečo, čo sa dokonale hodí do šatníka preplneného farbami, vzormi a textúrami. Dobrou voľbou sú aj moderné zrkadlá do predsiene s okrúhlym tvarom. Umožnia vám vylepšiť váš vzhľad tesne pred odchodom von alebo vám dodajú úsmev po návrate domov. Zároveň sú celkom univerzálne, takže ich môžete zakomponovať do akéhokoľvek, aj klasického interiéru.

 

Zrkadlo do predsiene je mimoriadne dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Musí byť praktické a zároveň pekné, pretože bude prvou vecou, ktorú si všimnete pri vstupe do domu. V našom obchode určite nájdete niečo, čo je pre vás ideálne. Pozrite si všetky naše modely zrkadiel a premeňte svoju predsieň!