Zrkadlá do spálne

Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Polkruhové zrkadlá
Oválny
Nepravidelné
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
58x58 cm
Rozmery (polkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (nepravidelné mraky)
48x48 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm
Rozmery (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm

Zrkadlá do spálne

Spálňa je oázou pokoja, ktorá je určená výlučne na zotavenie a blažený odpočinok. Často je však aj miestom na prezliekanie, prvé a posledné skrášľovacie procedúry dňa alebo rozjímanie mimo hluku v celom dome. Preto je zrkadlo v spálni nevyhnutným prvkom zariadenia interiéru! Oplatí sa vybrať si také, ktoré dokonale ladí s jeho vzľadom aj potrebami užívateľov.

Výsledky: 50

Nástenné zrkadlo do spálne

Výber zrkadla do spálne je obmedzený výlučne fantáziou. Môže byť totiž zarámované v originálnom, modernom ráme, alebo môže byť úplne bez rámu. Môžete si vybrať okrúhle zrkadlo, ktoré je ideálne do moderných interiérov, alebo staviť na klasiku a zrkadlo do spálne obdĺžnikového tvaru. Každá voľba bude dobrá, aj keď vôbec nie jednoduchá, keďže existuje toľko možností, ktoré vám umožnia skĺbiť vaše potreby súvisiace s účelom zrkadla a vaše očakávania tak, aby bolo skvelou ozdobou interiéru, ktorá v ideálnom prípade nahradí akúkoľvek inú dekoráciu.

Štýlové zrkadlo do spálne

Nástenné zrkadlá do spálne dokážu zväčšiť priestor a rozjasniť ho tým, že odrážajú prirodzené svetlo. Preto sa skvele hodia do malých a tmavých spální. Môžu mať aj čisto dekoratívnu funkciu, v takom prípade sa oplatí zamerať na rám, ktorý môže byť výnimočne zdobený, a na tvar zrkadla, ktorý upúta pozornosť a dokonale zapadne do usporiadania interiéru. Spálňové zrkadlá s LED osvetlením sú tiež dobrým riešením. Možno ich zavesiť nad komodu alebo toaletný stolík, čo bude určite nielen praktické, ale aj mimoriadne pôsobivé. Večer, keď poskytujú mäkké svetlo, vytvoria v spálni zmyselnú atmosféru. Zrkadlo s osvetlením vám bude nápomocné aj pri každodenných kozmetických rituáloch. Čo tak zavesiť zrkadlo nad posteľ? Vtedy bude jednoduché obdĺžnikové zrkadlo alebo niekoľko okrúhlych zrkadiel rôznych veľkostí vyzerať veľmi zaujímavo a dodá vašej spálni neobyčajný vzhľad.

Moderné zrkadlo do spálne

Bez ohľadu na to, kam si zavesíte zrkadlo do spálne - určite bude krásnou dekoráciou. Pri minimalistickom interiéri sa oplatí vybrať jednoduché zrkadlo obdĺžnikového tvaru v nadčasovom ráme bielej alebo čiernej farby. Ideálne sa hodí do pokojného, tlmeného interiéru, kde podčiarkne eleganciu. Zaujímavou možnosťou sú aj zrkadlá bez rámu, ktoré sú úplne univerzálne, ideálne na dvere šatníka alebo na umiestnenie do malého výklenku. Ak sa vydáte o niečo modernejším smerom, môžete si vybrať okrúhle zrkadlo s ozdobným rámom, ktoré zvýrazní vzhľad interiéru a dodá mu dynamiku a ešte viac štýlu. A aká veľkosť zrkadla do spálne bude najlepšia? Tu neexistujú žiadne pravidlá - veľké zrkadlo krásne osvetlí miestnosť a opticky ju zväčší, zatiaľ čo malé bude zaujímavým, ale jemným doplnkom. Alebo prečo nevytvoriť nezvyčajnú galériu menších zrkadiel rôznych tvarov? Je to skvelá voľba pre milovníkov netradičných dekorácií!

 

Pri výbere zrkadla do spálne by ste sa mali spoliehať výlučne na svoj vlastný vkus. Zrkadlo nad posteľou určite vyzerá originálne, zatiaľ čo zrkadlo zavesené na inej stene bude praktické a funkčné.

 

A Vy sa čím riadite pri výbere zrkadla do spálne? Nezáleží na tom, aký je váš dôvod - dôležité je, že v našom obchode určite nájdete svoj dokonalý model! Pozrite si našu ponuku!