1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 597 [parent] => 564 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => 1878 [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-20 01:48:51 [number] => 3 [path] => 1,559,564 [name] => Zrkadlá do spálne [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá do spálne [descr] =>

  Nástenné zrkadlo do spálne

  Výber zrkadla do spálne je obmedzený výlučne fantáziou. Môže byť totiž zarámované v originálnom, modernom ráme, alebo môže byť úplne bez rámu. Môžete si vybrať okrúhle zrkadlo, ktoré je ideálne do moderných interiérov, alebo staviť na klasiku a zrkadlo do spálne obdĺžnikového tvaru. Každá voľba bude dobrá, aj keď vôbec nie jednoduchá, keďže existuje toľko možností, ktoré vám umožnia skĺbiť vaše potreby súvisiace s účelom zrkadla a vaše očakávania tak, aby bolo skvelou ozdobou interiéru, ktorá v ideálnom prípade nahradí akúkoľvek inú dekoráciu.

  Štýlové zrkadlo do spálne

  Nástenné zrkadlá do spálne dokážu zväčšiť priestor a rozjasniť ho tým, že odrážajú prirodzené svetlo. Preto sa skvele hodia do malých a tmavých spální. Môžu mať aj čisto dekoratívnu funkciu, v takom prípade sa oplatí zamerať na rám, ktorý môže byť výnimočne zdobený, a na tvar zrkadla, ktorý upúta pozornosť a dokonale zapadne do usporiadania interiéru. Spálňové zrkadlá s LED osvetlením sú tiež dobrým riešením. Možno ich zavesiť nad komodu alebo toaletný stolík, čo bude určite nielen praktické, ale aj mimoriadne pôsobivé. Večer, keď poskytujú mäkké svetlo, vytvoria v spálni zmyselnú atmosféru. Zrkadlo s osvetlením vám bude nápomocné aj pri každodenných kozmetických rituáloch. Čo tak zavesiť zrkadlo nad posteľ? Vtedy bude jednoduché obdĺžnikové zrkadlo alebo niekoľko okrúhlych zrkadiel rôznych veľkostí vyzerať veľmi zaujímavo a dodá vašej spálni neobyčajný vzhľad.

  Moderné zrkadlo do spálne

  Bez ohľadu na to, kam si zavesíte zrkadlo do spálne - určite bude krásnou dekoráciou. Pri minimalistickom interiéri sa oplatí vybrať jednoduché zrkadlo obdĺžnikového tvaru v nadčasovom ráme bielej alebo čiernej farby. Ideálne sa hodí do pokojného, tlmeného interiéru, kde podčiarkne eleganciu. Zaujímavou možnosťou sú aj zrkadlá bez rámu, ktoré sú úplne univerzálne, ideálne na dvere šatníka alebo na umiestnenie do malého výklenku. Ak sa vydáte o niečo modernejším smerom, môžete si vybrať okrúhle zrkadlo s ozdobným rámom, ktoré zvýrazní vzhľad interiéru a dodá mu dynamiku a ešte viac štýlu. A aká veľkosť zrkadla do spálne bude najlepšia? Tu neexistujú žiadne pravidlá - veľké zrkadlo krásne osvetlí miestnosť a opticky ju zväčší, zatiaľ čo malé bude zaujímavým, ale jemným doplnkom. Alebo prečo nevytvoriť nezvyčajnú galériu menších zrkadiel rôznych tvarov? Je to skvelá voľba pre milovníkov netradičných dekorácií!

   

  Pri výbere zrkadla do spálne by ste sa mali spoliehať výlučne na svoj vlastný vkus. Zrkadlo nad posteľou určite vyzerá originálne, zatiaľ čo zrkadlo zavesené na inej stene bude praktické a funkčné.

   

  A Vy sa čím riadite pri výbere zrkadla do spálne? Nezáleží na tom, aký je váš dôvod - dôležité je, že v našom obchode určite nájdete svoj dokonalý model! Pozrite si našu ponuku!

  [descr_short] =>

  Spálňa je oázou pokoja, ktorá je určená výlučne na zotavenie a blažený odpočinok. Často je však aj miestom na prezliekanie, prvé a posledné skrášľovacie procedúry dňa alebo rozjímanie mimo hluku v celom dome. Preto je zrkadlo v spálni nevyhnutným prvkom zariadenia interiéru! Oplatí sa vybrať si také, ktoré dokonale ladí s jeho vzľadom aj potrebami užívateľov.

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrkadlá do spálne, nad posteľ, na toaletný stolík [meta_descr] => Krásne, moderné zrkadlá do spálne. Ideálne ako zrkadlo nad posteľ, na toaletný stolík alebo nad komodu. Pozrite si našu ponuku zrkadiel do spálne! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-do-spalne [link_rewrite] => /zrkadla-do-spalne [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] =>

  Lustra do sypialni

  [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá do spálne

Lustra do sypialni

Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Polkruhové zrkadlá
Nepravidelné
Oválny
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm
58x58 cm
Rozmery (polkruhové)
25x50 cm
30x60 cm
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (nepravidelné mraky)
48x48 cm
68x67 cm
77x77 cm
87x86 cm
97x96 cm
Rozmery (nepravidelné slzy)
35x70 cm
40x80 cm
45x90 cm
50x100 cm
Rozmery (oválne)
40x70 cm
46x80 cm
52x90 cm
58x100 cm

Zrkadlá do spálne

Spálňa je oázou pokoja, ktorá je určená výlučne na zotavenie a blažený odpočinok. Často je však aj miestom na prezliekanie, prvé a posledné skrášľovacie procedúry dňa alebo rozjímanie mimo hluku v celom dome. Preto je zrkadlo v spálni nevyhnutným prvkom zariadenia interiéru! Oplatí sa vybrať si také, ktoré dokonale ladí s jeho vzľadom aj potrebami užívateľov.

Výsledky: 50

Nástenné zrkadlo do spálne

Výber zrkadla do spálne je obmedzený výlučne fantáziou. Môže byť totiž zarámované v originálnom, modernom ráme, alebo môže byť úplne bez rámu. Môžete si vybrať okrúhle zrkadlo, ktoré je ideálne do moderných interiérov, alebo staviť na klasiku a zrkadlo do spálne obdĺžnikového tvaru. Každá voľba bude dobrá, aj keď vôbec nie jednoduchá, keďže existuje toľko možností, ktoré vám umožnia skĺbiť vaše potreby súvisiace s účelom zrkadla a vaše očakávania tak, aby bolo skvelou ozdobou interiéru, ktorá v ideálnom prípade nahradí akúkoľvek inú dekoráciu.

Štýlové zrkadlo do spálne

Nástenné zrkadlá do spálne dokážu zväčšiť priestor a rozjasniť ho tým, že odrážajú prirodzené svetlo. Preto sa skvele hodia do malých a tmavých spální. Môžu mať aj čisto dekoratívnu funkciu, v takom prípade sa oplatí zamerať na rám, ktorý môže byť výnimočne zdobený, a na tvar zrkadla, ktorý upúta pozornosť a dokonale zapadne do usporiadania interiéru. Spálňové zrkadlá s LED osvetlením sú tiež dobrým riešením. Možno ich zavesiť nad komodu alebo toaletný stolík, čo bude určite nielen praktické, ale aj mimoriadne pôsobivé. Večer, keď poskytujú mäkké svetlo, vytvoria v spálni zmyselnú atmosféru. Zrkadlo s osvetlením vám bude nápomocné aj pri každodenných kozmetických rituáloch. Čo tak zavesiť zrkadlo nad posteľ? Vtedy bude jednoduché obdĺžnikové zrkadlo alebo niekoľko okrúhlych zrkadiel rôznych veľkostí vyzerať veľmi zaujímavo a dodá vašej spálni neobyčajný vzhľad.

Moderné zrkadlo do spálne

Bez ohľadu na to, kam si zavesíte zrkadlo do spálne - určite bude krásnou dekoráciou. Pri minimalistickom interiéri sa oplatí vybrať jednoduché zrkadlo obdĺžnikového tvaru v nadčasovom ráme bielej alebo čiernej farby. Ideálne sa hodí do pokojného, tlmeného interiéru, kde podčiarkne eleganciu. Zaujímavou možnosťou sú aj zrkadlá bez rámu, ktoré sú úplne univerzálne, ideálne na dvere šatníka alebo na umiestnenie do malého výklenku. Ak sa vydáte o niečo modernejším smerom, môžete si vybrať okrúhle zrkadlo s ozdobným rámom, ktoré zvýrazní vzhľad interiéru a dodá mu dynamiku a ešte viac štýlu. A aká veľkosť zrkadla do spálne bude najlepšia? Tu neexistujú žiadne pravidlá - veľké zrkadlo krásne osvetlí miestnosť a opticky ju zväčší, zatiaľ čo malé bude zaujímavým, ale jemným doplnkom. Alebo prečo nevytvoriť nezvyčajnú galériu menších zrkadiel rôznych tvarov? Je to skvelá voľba pre milovníkov netradičných dekorácií!

 

Pri výbere zrkadla do spálne by ste sa mali spoliehať výlučne na svoj vlastný vkus. Zrkadlo nad posteľou určite vyzerá originálne, zatiaľ čo zrkadlo zavesené na inej stene bude praktické a funkčné.

 

A Vy sa čím riadite pri výbere zrkadla do spálne? Nezáleží na tom, aký je váš dôvod - dôležité je, že v našom obchode určite nájdete svoj dokonalý model! Pozrite si našu ponuku!