1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 729 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-09-23 11:33:08 [number] => 1 [path] => 1,559,565 [name] => Zrkadlá s LED osvetlením [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá s LED osvetlením [descr] =>

  Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

  Kúpeľňa s dobrým svetlom je snom každého z nás! Dôležitý je prístup k prirodzenému svetlu, ako aj toho, ktoré sa do nej dostáva pomocou svietidiel. Na pohodlné používanie kúpeľne je nevyhnutných niekoľko svetelných bodov, ale ich umiestnenie nie je vždy také jednoduché. Ktoré svetlá sú najdôležitejšie? Samozrejme, tie pri zrkadlách! Keďže väčšinu času v kúpeľni trávite pred zrkadlom, akékoľvek svetlo pri zrkadle je vítané a dokonca potrebné. Ale ako si však vybrať svetlo na správne osvetlenie tváre? Nie je to také jednoduché! Môžete si to však uľahčiť a vybrať si do kúpeľne zrkadlo s osvetlením, ktoré vyrieši všetky vaše problémy. V týchto modeloch je LED osvetlenie neoddeliteľnou súčasťou zrkadla, s farbou a intenzitou ideálnou pre každodenné činnosti, takže nemusíte premýšľať o ďalších nastaveniach. Navyše nie je potrebné žiadne ďalšie miesto pre iné svietidlá - takže odpadá problém s výberom produktu, ktorý sa hodí najlepšie. Zrkadlo s LED osvetlením je preto mimoriadne pohodlné a vysoko funkčné riešenie, pričom poskytuje dokonalý, prirodzený obraz, vďaka čomu všetky kozmetické ošetrenia možno vykonávať precízne.

   

  Okrúhle kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

  Zrkadlá s LED osvetlením sú moderným riešením do každej kúpeľne. Sú ideálne, keď je sa počíta každý kúsok miesta na stene, t. j. v malých miestnostiach. Vďaka osvetleným zrkadlám nie je potrebné obetovať miesto pre ďalšie svietidlá. Veľmi zaujímavo však budú vyzerať aj vo veľkých miestnostiach, najmä ak zavesíte dve vedľa seba. Zrkadlá s okrúhlym tvarom zútulňujú a odľahčujú interiér a možno ich použiť ako zaujímavú dekoráciu. Napriek jednoduchému a nadčasovému dizajnu vyzerajú zrkadlá s LED osvetlením veľmi štýlovo a moderne, takže budú pôsobiť mimoriadne originálne a stanú sa dôležitým prvkom interiérového dizajnu. Zároveň sa dajú použiť v mnohých interiéroch, klasických aj trochu avantgardnejších.

   

  Zrkadlo s LED osvetlením nielen do kúpeľne

  Nadčasový dizajn znamená, že závesné zrkadlá s osvetlením možno použiť nielen v kúpeľni, ale aj v spálni. Umiestnené nad toaletným stolíkom budú tiež veľmi pohodlným a zároveň štýlovým riešením, ktoré vnesie do spálne útulnú a zmyselnú atmosféru. Zaujímavé je, že kúpeľňové zrkadlá s osvetlením sa hodia aj do detskej izby, napríklad nad komodu. Vtedy poskytujú mäkké svetlo, budú skvelou alternatívou k nočným lampám a zároveň budú zaujímavým spôsobom zdobiť miestnosť. Ako vidíte, existuje veľa možností použitia kúpeľňového zrkadla s osvetlením a všetko závisí od vašej vlastnej fantázie a charakteru usporiadania.

   

  V našom obchode nájdete množstvo dizajnových zrkadiel do kúpeľní s LED osvetlením. Pozrite si našu ponuku a vyberte si to najlepšie zrkadlo pre váš interiér.

  [descr_short] =>

  To, čo vidíte v zrkadle, závisí najmä od osvetlenia - jeho farby, intenzity a tiež od jeho umiestnenia. Nie je nič horšie ako neustále nastavovať svetlo, aby ste sa mohli pohodlne prezerať alebo vykonávať rôzne kozmetické procedúry. Preto sú zrkadlá s LED osvetlením ideálnym riešením do kúpeľne alebo nad toaletný stolík v spálni. Komfort, pohodlie a konečne to správne svetlo - to je presne ono!

  [descr_extra] => [meta_title] => Zrkadlá s LED osvetlením [meta_descr] => Osvetlené zrkadlá do kúpeľne, spálne alebo obývačky. Moderné, elegantné osvetlené zrkadlá - vyberte si svoj tvar a veľkosť! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-s-led-osvetlenim [link_rewrite] => /zrkadla-s-led-osvetlenim [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá s LED osvetlením
 6. Oválne zrkadlo s led podsvietením 46x80 cm
Načítavanie kreatora
Oválne zrkadlo s led podsvietením 46x80 cm

Oválne zrkadlo s led podsvietením 46x80 cm

Pridať k obľúbeným Odstrániť z obľúbených
Ponúkame vám 46x80 cm, ktoré dodá vášmu interiéru eleganciu a moderný šmrnc.
Farba svetla
Teplé svetlo (3000K)
Teplé svetlo (3000K) Studené svetlo (6500K) Neutrálne svetlo (4000K)
Cena
109.95
Množstvo:
- +
Predpokladaný dátum dodania: 26.02.2024
Pridať do košíka
Záruka kvality
Viacero spôsobov platby

Ponúkame vám 46x80 cm, ktoré dodá vášmu interiéru eleganciu a moderný šmrnc. Jeho bezrámový dizajn a rozmery Oválne zrkadlo s led podsvietením zaručujú perfektné prispôsobenie pre vašu kúpeľňu, predsieň, obývačku alebo spálňu. Toto solídne a trvanlivé zrkadlo je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí uprednostňujú minimalistický štýl. Využite výhody LED osvetlenia, ktoré je dostupné v možnostiach chladného, neutrálného alebo teplého svetla, a pridajte do svojho domova štýlové a funkčné zrkadlo v tvare oválu.

 Informácie o produkte

♦ Zrkadlo z dokonale hladkej fólie

 

♦ Možnosť montáže vertikálne alebo horizontálne

 

♦ Brúsené okraje skla

 

♦ Vyhlásenie o zhode EÚ

 

Transformátor 230 V s certifikáciou IP67

 

Pripravené na trvalé pripojenie k nástennému vypínaču (kábel v stene)

 

Dostupné farby svetla: teplá (3000K) / neutrálna (4000K) / studená (6500K)

 

Hrúbka zrkadlovej fólie: 4 mm

 

Systém montáže: kovové úchyty

 

Vzdialenosť zrkadla od steny: 3 cm

 

Spotreba energie: 4,8 W/mb

 

Závesné LED lampy vyžadujú priamu prípojku k napájaciemu vodiču s napätím 230V.