1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1452 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2023-03-14 13:00:07 [number] => 0 [path] => 1,559,565 [name] => Polkruhové zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Polkruhové zrkadlá bez rámu [descr] =>

  Polkruhové zrkadlá: Očarujúci dotyk pre váš osobitý priestor

  Objavte fascinujúci svet nášho výberu Polkruhových zrkadiel, ktoré sú nielen efektným doplnkom, ale aj praktickým a štýlovým riešením pre každý interiér. Tieto originálne zrkadlá vytvoria útulnú, elegantnú a zároveň modernú atmosféru, ktorá vás uchváti svojou jedinečnosťou a pôvabom. V nasledujúcich akapitoch sa dozviete viac o tom, prečo sú Polkruhové zrkadlá ideálnou voľbou pre váš domov a ako ich môžete využiť na vytvorenie úžasných interiérových riešení.

  Objavte neuveriteľnú flexibilitu v umiestnení

  Polkruhové zrkadlá sú skvelým riešením pre rôzne priestory - od obývačky, cez spálňu, až po kanceláriu či predsieň. V každom z týchto miest vytvárajú fascinujúci dojem a opticky zväčšujú priestor.

  V obývačke môžete Polkruhové zrkadlá použiť ako hlavný dekoratívny prvok, ktorý priláka pozornosť a oživí celkový vzhľad miestnosti. V spálni vám zrkadlá poskytnú praktickú funkciu pri každodenných ranných a večerných rituáloch, zároveň vytvoria útulnú atmosféru. V kancelárii môžu byť Polkruhové zrkadlá inšpirujúcim prvkom, ktorý zvýši vašu produktivitu a zároveň bude pôsobiť elegantne. A v predsieni vám tieto zrkadlá pomôžu pri posledných úpravách vášho vzhľadu pred odchodom z domu. Kúpeľňa je ďalším priestorom, kde môžu Polkruhové zrkadlá vyniknúť. Ich jedinečný tvar a dizajn prinesú do tejto často prehliadanej miestnosti svieži a moderný vzhľad. Umiestnenie Polkruhového zrkadla nad umývadlom alebo v sprchovom kúte zvýši praktickú funkciu a zároveň vytvorí pocit väčšieho priestoru. Kombinácia viacerých Polkruhových zrkadiel v kúpeľni môže slúžiť aj ako efektná dekorácia, ktorá pridá zaujímavý vizuálny rozmer. Nezabudnite, že Polkruhové zrkadlá sú aj vynikajúcim riešením pre rodiny s deťmi, pretože zábavný tvar zrkadiel môže byť pre deti atraktívny a motivujúci pri učení sa základným hygienickým návykom.

  Okúzlujúci dizajn s neobmedzeným tvorivým potenciálom

  Dizajn Polkruhových zrkadiel zaujme na prvý pohľad svojou jednoduchosťou a zároveň rafinovanosťou. Ich moderný vzhľad doplní akýkoľvek štýl zariadenia, od minimalistického až po luxusný, a dodá vášmu domovu výnimočný charakter. Môžete ich umiestniť samostatne alebo vytvoriť zaujímavé kompozície s viacerými zrkadlami, čím dosiahnete ešte pšte impozantnejší efekt. Vďaka rôznym veľkostiam a tvarom ponúkajú Polkruhové zrkadlá nekonečné možnosti aranžovania a dekorovania.

  Stvorte jedinečné a harmonické kompozície s Polkruhovými zrkadlami

  Polkruhové zrkadlá sú ideálne pre kombinovanie s inými dekoračnými prvkami, ako sú obrazy, nástenné hodiny alebo poličky. Vďaka svojmu neutrálnemu a elegantnému vzhľadu sa dokonale hodí do rôznych kombinácií a zvýrazňujú ostatné prvky vášho interiéru. Nebojte sa experimentovať s rozmiestnením a orientáciou zrkadiel, vytvorte tak dynamický a pútavý výsledok, ktorý odráža váš osobný štýl a vkus.

  Nepochybne, Polkruhové zrkadlá sú skvelou voľbou pre každý domov, ktorý chce pôsobiť moderným a štýlovým dojmom. Nezáleží na tom, aký typ interiéru preferujete, tieto zrkadlá vám ponúkajú širokú škálu možností na vytvorenie jedinečného a útulného prostredia. Nechajte sa inšpirovať naším výberom Polkruhových zrkadiel a urobte zo svojho domova miesto, kde budete s radosťou tráviť čas a kde budete hrdí pozývať svojich priateľov a rodinu.

  [descr_short] =>

  Objavte kúzlo našich Polkruhových zrkadiel, ktoré sú dokonalým doplnkom pre váš interiér. Tieto jedinečné kúsky umenia pôsobia ako farebný kaleidoskop, ktorý očaruje svojou originalitou a šarmom. Miestnosti naplnené týmito zrkadlami budú vyzerať ako zázračné kútiky plné svetla a harmonie, kde sa splietajú lúče a odrážajú v tisícich odtieňoch, vytvárajúc nádhernú vizuálnu symfóniu. Nechajte sa uniesť fantáziou a premeňte svoj domov na miesto snov s Polkruhovými zrkadlami.

  [descr_extra] => [meta_title] => Polkruhové zrkadlá : štýl a elegancia pre váš interiér [meta_descr] => Obohaťte svoj interiér o jedinečný vzhľad s našimi polkruhovými zrkadlami. Vytvorte fascinujúci priestor a pridajte eleganciu v každej miestnosti. Objavte teraz! [meta_keywords] => [link] => /polkruhove-zrkadla [link_rewrite] => /polkruhove-zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Polkruhové zrkadlá
 6. Dizajnové polkruhové zrkadlo s osvetlením 40x80 cm
Načítavanie kreatora
Dizajnové polkruhové zrkadlo s osvetlením 40x80 cm

Dizajnové polkruhové zrkadlo s osvetlením 40x80 cm

Pridať k obľúbeným Odstrániť z obľúbených
Predstavujeme Vám polkruhové zrkadlo 40x80 cm, bezrámový klenot v oblasti moderného zrkadla a interiérového dizajnu.
Farba svetla
Teplé svetlo (3000K)
Teplé svetlo (3000K) Neutrálne svetlo (4000K) Studené svetlo (6500K)
Cena
93.95
Množstvo:
- +
Predpokladaný dátum dodania: 26.02.2024
Pridať do košíka
Záruka kvality
Viacero spôsobov platby

Predstavujeme Vám polkruhové zrkadlo 40x80 cm, bezrámový klenot v oblasti moderného zrkadla a interiérového dizajnu. Toto zrkadlo je vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré poskytujú trvácnosť a štýlový vzhľad. Môže sa stať dokonalým doplnkom k akejkoľvek kúpeľni alebo kozmetickej miestnosti. Vďaka svojmu inovatívnemu tvaru dokáže premeniť každý priestor na chic moderný interiér.

To, čo robí toto polkruhové zrkadlo výnimočným, je však LED osvetlenie, ktoré poskytuje dekoratívne osvetlenie pre celú miestnosť.
LED osvetlenie je navyše energeticky úsporné, čo vám umožní ušetriť na nákladoch na elektrinu bez ohľadu na to, ako dlho ho necháte zapnuté. Vychutnajte si bezkonkurenčný zážitok s týmto elegantným a funkčným polkruhovým zrkadlom.

Objavte jedinečnú eleganciu v našom pôsobivom półkruhovom zrkadle s LED osvetlením. Toto moderné zrkadlo je ideálnym doplnkom pre váš interiérový dizajn. Vďaka svojmu energicky úspornému LED osvetleniu poskytuje dostatočný jas a zároveň šetrí energiu.

Kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť tohto zrkadlo. Je tiež vodotesné, čo znamená, že ho môžete bezpečne používať aj v kúpeľni.

Dekoratívne osvetlenie vytvára unikátny efekt a dodáva vášmu interiéru štýlový vzhľad. Toto półkruhové zrkadlo s LED osvetlením sa stane ohniskom pozornosti v každej miestnosti. Bez ohľadu na to, či ho umiestnite do kúpeľne, obývacej izby alebo šatníka, bude to skutočný zážitok.

Informácie o produkte

♦ Zrkadlo z dokonale hladkej fólie

 

♦ Možnosť montáže vertikálne alebo horizontálne

 

♦ Brúsené okraje skla

 

♦ Vyhlásenie o zhode EÚ

 

Transformátor 230 V s certifikáciou IP67

 

Pripravené na trvalé pripojenie k nástennému vypínaču (kábel v stene)

 

Dostupné farby svetla: teplá (3000K) / neutrálna (4000K) / studená (6500K)

 

Hrúbka zrkadlovej fólie: 4 mm

 

Systém montáže: kovové úchyty

 

Vzdialenosť zrkadla od steny: 3 cm

 

Spotreba energie: 4,8 W/mb

 

Závesné LED lampy vyžadujú priamu prípojku k napájaciemu vodiču s napätím 230V.

Dostupné rozmery:

♦ 25x50 cm (zrkadlová plocha - 1/2 kruchu Ø 50 cm)

 

♦ 30x60 cm (zrkadlová plocha - 1/2 kruchu Ø 60 cm)

 

♦ 35x70 cm (zrkadlová plocha - 1/2 kruchu Ø 70 cm)

 

♦ 40x80 cm (zrkadlová plocha - 1/2 kruchu Ø 80 cm)

 

♦ 45x90 cm (zrkadlová plocha - 1/2 kruchu Ø 90 cm)

 

♦ 50x100 cm (zrkadlová plocha - 1/2 kruchu Ø 100 cm)