Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm

Zrkadlá s bielym rámom

Niektorí tvrdia, že biela nie je farba. Podľa iných je to najlepšia farba - je elegantná, jednoduchá, univerzálna a nadčasová. Vieme jedno - zrkadlo s bielym rámom je skutočným hitom, vždy a navždy. Uplatní sa v každej miestnosti a pri akomkoľvek usporiadaní, a to nielen ako nevyhnutný doplnok, ale predovšetkým ako krásny, štýlový a klasický doplnok.

Výsledky: 12

Zrkadlo s bielym rámom do obývačky

Je známe, že biela farba sa vždy obháji. Preto sú zrkadlá s bielym rámom také obľúbené a sú obľúbenou voľbou do kúpeľní aj obývacích izieb. Závesné biele zrkadlá sú skvelou dekoráciou na stenu - môžu zaujímavo kontrastovať s jej tmavými farbami alebo sa stať takmer neviditeľnými, čo je ideálne v minimalistickom poňatí interiéru. Zrkadlá s bielym rámom bez ohľadu na veľkosť pôsobia ľahko a jemne a hlavne veľmi elegantne. Vďaka univerzálnej farbe budú vždy trendy, aj keď sa zmení interiérový dizajn. Zrkadlo v bielom drevenom ráme je ideálne do klasickej obývačky nad komodu alebo pohovku, hoci existujú rôzne varianty - do moderných interiérov si môžete vybrať biele zrkadlo v plastovom ráme, ktoré dokonale zapadne do usporiadania, najmä ak má rám mierny lesk.

Moderné zrkadlá s bielym rámom

Najväčšou výhodou zrkadiel s bielym rámom je ich nadčasovosť. Nezáleží na tom, ako veľmi sa zmení váš nábytok alebo dizajn interiéru - so zrkadlom s bielym rámom ho nebudete musieť vymeniť za iný model. Dôvodom je, že sa dá prispôsobiť akémukoľvek interiéru a možno ho zavesiť aj do inej miestnosti, pričom je zaručené, že sa tam tiež bude hodiť. Zrkadlá s bielym rámom ako dekoratívny prvok tiež trochu rozjasnia interiér - sú jemné a ľahké a biela farba vždy vyvoláva dojem čistoty. Okrem toho je zrkadlo v bielom ráme jednoducho elegantné. Nemusíte sa báť, že bude dominovať nad ostatnými doplnkami alebo spolu s obrazmi a fotografiami na stenách zvyšovať dojem glamouru a chaosu. Naopak, medzi množstvom farebných doplnkov bude takéto zrkadlo pôsobiť veľmi vkusne, a navyše je veľmi bezpečným riešením práve v situácii, keď si zakladáte na množstve a rozmanitosti dekorácií. Treba si totiž uvedomiť, že sa v ňom neustále niečo odráža, čo tiež vytvára dojem ďalších vzorov a farieb.

Rôzne typy zrkadiel s bielym rámom

Obdĺžnikové zrkadlo s bielym rámom alebo okrúhle biele zrkadlo? Výber je ťažký, ale našťastie každý z nich bude ten správny, pretože bez ohľadu na tvar vyzerajú zrkadlá s bielym rámom jednoducho dobre, bez ohľadu na ich formu. Obdĺžnikové biele zrkadlá sú klasikou, ktorá sa hodí do každej miestnosti a poskytuje pohodlie. Okrúhle zrkadlá sú o niečo originálnejšie a tvoria zaujímavú dekoráciu, najmä ak je ich niekoľko v rôznych veľkostiach zavesených vedľa seba. Dobre sa hodia do obývačky aj do kúpeľne.

 

Keď už je jasné, že biela farba je vždy ideálna, aký tvar zrkadla sa lepšie hodí do vášho interiéru? V našom obchode nájdete množstvo modelov zaujímavých zrkadiel s bielym rámom. Vyberte si ten najlepší a užite si jedinečný dizajn.