1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1202 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => 2555 [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-11-20 15:21:14 [number] => 2 [path] => 1,559,565 [name] => Zrkadlá s bielym rámom [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá s bielym rámom [descr] =>

  Zrkadlo s bielym rámom do obývačky

  Je známe, že biela farba sa vždy obháji. Preto sú zrkadlá s bielym rámom také obľúbené a sú obľúbenou voľbou do kúpeľní aj obývacích izieb. Závesné biele zrkadlá sú skvelou dekoráciou na stenu - môžu zaujímavo kontrastovať s jej tmavými farbami alebo sa stať takmer neviditeľnými, čo je ideálne v minimalistickom poňatí interiéru. Zrkadlá s bielym rámom bez ohľadu na veľkosť pôsobia ľahko a jemne a hlavne veľmi elegantne. Vďaka univerzálnej farbe budú vždy trendy, aj keď sa zmení interiérový dizajn. Zrkadlo v bielom drevenom ráme je ideálne do klasickej obývačky nad komodu alebo pohovku, hoci existujú rôzne varianty - do moderných interiérov si môžete vybrať biele zrkadlo v plastovom ráme, ktoré dokonale zapadne do usporiadania, najmä ak má rám mierny lesk.

  Moderné zrkadlá s bielym rámom

  Najväčšou výhodou zrkadiel s bielym rámom je ich nadčasovosť. Nezáleží na tom, ako veľmi sa zmení váš nábytok alebo dizajn interiéru - so zrkadlom s bielym rámom ho nebudete musieť vymeniť za iný model. Dôvodom je, že sa dá prispôsobiť akémukoľvek interiéru a možno ho zavesiť aj do inej miestnosti, pričom je zaručené, že sa tam tiež bude hodiť. Zrkadlá s bielym rámom ako dekoratívny prvok tiež trochu rozjasnia interiér - sú jemné a ľahké a biela farba vždy vyvoláva dojem čistoty. Okrem toho je zrkadlo v bielom ráme jednoducho elegantné. Nemusíte sa báť, že bude dominovať nad ostatnými doplnkami alebo spolu s obrazmi a fotografiami na stenách zvyšovať dojem glamouru a chaosu. Naopak, medzi množstvom farebných doplnkov bude takéto zrkadlo pôsobiť veľmi vkusne, a navyše je veľmi bezpečným riešením práve v situácii, keď si zakladáte na množstve a rozmanitosti dekorácií. Treba si totiž uvedomiť, že sa v ňom neustále niečo odráža, čo tiež vytvára dojem ďalších vzorov a farieb.

  Rôzne typy zrkadiel s bielym rámom

  Obdĺžnikové zrkadlo s bielym rámom alebo okrúhle biele zrkadlo? Výber je ťažký, ale našťastie každý z nich bude ten správny, pretože bez ohľadu na tvar vyzerajú zrkadlá s bielym rámom jednoducho dobre, bez ohľadu na ich formu. Obdĺžnikové biele zrkadlá sú klasikou, ktorá sa hodí do každej miestnosti a poskytuje pohodlie. Okrúhle zrkadlá sú o niečo originálnejšie a tvoria zaujímavú dekoráciu, najmä ak je ich niekoľko v rôznych veľkostiach zavesených vedľa seba. Dobre sa hodia do obývačky aj do kúpeľne.

   

  Keď už je jasné, že biela farba je vždy ideálna, aký tvar zrkadla sa lepšie hodí do vášho interiéru? V našom obchode nájdete množstvo modelov zaujímavých zrkadiel s bielym rámom. Vyberte si ten najlepší a užite si jedinečný dizajn.

  [descr_short] =>

  Niektorí tvrdia, že biela nie je farba. Podľa iných je to najlepšia farba - je elegantná, jednoduchá, univerzálna a nadčasová. Vieme jedno - zrkadlo s bielym rámom je skutočným hitom, vždy a navždy. Uplatní sa v každej miestnosti a pri akomkoľvek usporiadaní, a to nielen ako nevyhnutný doplnok, ale predovšetkým ako krásny, štýlový a klasický doplnok.

  [descr_extra] => [meta_title] => Závesné zrkadlá s bielym rámom [meta_descr] => Závesné zrkadlá s bielym rámom - moderné, minimalistické, ľahko ich zladíte s dizajnom interiéru. [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-s-bielym-ramom [link_rewrite] => /zrkadla-s-bielym-ramom [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => jpg [photo_add_date] => 2022-09-10 15:04:13 [photo_size] => 757484 [photo_dim] => 1600x1600 [photo_code] => 139dadeaeb04b4a4a1ad4323fed70efc8364da68 [photo_add_by] => 34 [photo_file_name] => img-2452-miniatura-1 [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => 0 [photo_pin_y] => 0 [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá s bielym rámom
Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm

Zrkadlá s bielym rámom

Niektorí tvrdia, že biela nie je farba. Podľa iných je to najlepšia farba - je elegantná, jednoduchá, univerzálna a nadčasová. Vieme jedno - zrkadlo s bielym rámom je skutočným hitom, vždy a navždy. Uplatní sa v každej miestnosti a pri akomkoľvek usporiadaní, a to nielen ako nevyhnutný doplnok, ale predovšetkým ako krásny, štýlový a klasický doplnok.

Výsledky: 12

Zrkadlo s bielym rámom do obývačky

Je známe, že biela farba sa vždy obháji. Preto sú zrkadlá s bielym rámom také obľúbené a sú obľúbenou voľbou do kúpeľní aj obývacích izieb. Závesné biele zrkadlá sú skvelou dekoráciou na stenu - môžu zaujímavo kontrastovať s jej tmavými farbami alebo sa stať takmer neviditeľnými, čo je ideálne v minimalistickom poňatí interiéru. Zrkadlá s bielym rámom bez ohľadu na veľkosť pôsobia ľahko a jemne a hlavne veľmi elegantne. Vďaka univerzálnej farbe budú vždy trendy, aj keď sa zmení interiérový dizajn. Zrkadlo v bielom drevenom ráme je ideálne do klasickej obývačky nad komodu alebo pohovku, hoci existujú rôzne varianty - do moderných interiérov si môžete vybrať biele zrkadlo v plastovom ráme, ktoré dokonale zapadne do usporiadania, najmä ak má rám mierny lesk.

Moderné zrkadlá s bielym rámom

Najväčšou výhodou zrkadiel s bielym rámom je ich nadčasovosť. Nezáleží na tom, ako veľmi sa zmení váš nábytok alebo dizajn interiéru - so zrkadlom s bielym rámom ho nebudete musieť vymeniť za iný model. Dôvodom je, že sa dá prispôsobiť akémukoľvek interiéru a možno ho zavesiť aj do inej miestnosti, pričom je zaručené, že sa tam tiež bude hodiť. Zrkadlá s bielym rámom ako dekoratívny prvok tiež trochu rozjasnia interiér - sú jemné a ľahké a biela farba vždy vyvoláva dojem čistoty. Okrem toho je zrkadlo v bielom ráme jednoducho elegantné. Nemusíte sa báť, že bude dominovať nad ostatnými doplnkami alebo spolu s obrazmi a fotografiami na stenách zvyšovať dojem glamouru a chaosu. Naopak, medzi množstvom farebných doplnkov bude takéto zrkadlo pôsobiť veľmi vkusne, a navyše je veľmi bezpečným riešením práve v situácii, keď si zakladáte na množstve a rozmanitosti dekorácií. Treba si totiž uvedomiť, že sa v ňom neustále niečo odráža, čo tiež vytvára dojem ďalších vzorov a farieb.

Rôzne typy zrkadiel s bielym rámom

Obdĺžnikové zrkadlo s bielym rámom alebo okrúhle biele zrkadlo? Výber je ťažký, ale našťastie každý z nich bude ten správny, pretože bez ohľadu na tvar vyzerajú zrkadlá s bielym rámom jednoducho dobre, bez ohľadu na ich formu. Obdĺžnikové biele zrkadlá sú klasikou, ktorá sa hodí do každej miestnosti a poskytuje pohodlie. Okrúhle zrkadlá sú o niečo originálnejšie a tvoria zaujímavú dekoráciu, najmä ak je ich niekoľko v rôznych veľkostiach zavesených vedľa seba. Dobre sa hodia do obývačky aj do kúpeľne.

 

Keď už je jasné, že biela farba je vždy ideálna, aký tvar zrkadla sa lepšie hodí do vášho interiéru? V našom obchode nájdete množstvo modelov zaujímavých zrkadiel s bielym rámom. Vyberte si ten najlepší a užite si jedinečný dizajn.