Tvar
Obdĺžnikové zrkadlá
Okrúhle zrkadlá
Veľkosť
Malé zrkadlá
Veľké zrkadlá
Rozmery (obdĺžnikové)
50x50 cm
60x40 cm
70x50 cm
80x60 cm
100x70 cm
Rozmery (okrúhle)
fi 40 cm
fi 50 cm
fi 60 cm
fi 70 cm
fi 80 cm
fi 90 cm
fi 100 cm

Zrkadlá s čiernym rámom

Tajomná, elegantná, nadčasová – práve taká je čierna farba. Preto je tak obľúbená - hodí sa vždy, všade a ku všetkému a navyše má v sebe „niečo”. Čierna noc, čierna káva, malé čierne, zrkadlo v čiernom ráme... To je presne ono! Zrkadlá s čiernym rámom sú zdanlivo jednoduchým, ale veľmi zaujímavým doplnkom interiéru. Každej miestnosti dodajú jedinečný vzhľad.

Výsledky: 12

Štýlové zrkadlá s čiernym rámom

Prečo sa oplatí vybrať si zrkadlá s čiernym rámom? Predovšetkým vďaka ich univerzálnemu vzhľadu, vďaka ktorému sa skvele hodia do každého interiéru bez ohľadu na jeho dizajn. Sú ideálne do obývačky, či už si vyberiete obdĺžnikové alebo okrúhle čierne zrkadlo, ktoré dodá miestnosti eleganciu a štýl. Sú vhodné aj do šatníka, nad toaletný stolík alebo dokonca do detskej izby - čierna farba sa vždy obháji, pretože všetky ostatné farby sa k nej hodia, vďaka čomu sa hodí do každého interiéru. Preto, či už ste fanúšikom oranžových alebo bielych stien - zrkadlo s čiernym rámom bude vždy bezpečným, pohodlným a navyše veľmi vkusným riešením, ktoré vnesie do interiéru jedinečnú atmosféru.

Kúpeľňové zrkadlo s čiernym rámom

Éra bielych, modrých a výlučne svetlých kúpeľní je už dávno preč. V súčasnosti vládne moderný štýl a čoraz obľúbenejšie sú interiéry, v ktorých aj na malých plochách dominuje tmavá farba. Preto sa okrúhle zrkadlo s čiernym rámom dokonale hodí do modernej, štýlovej kúpeľne, je zaujímavou, dokonale zapadajúcou dekoráciou a zároveň nevyhnutným doplnkom. Prípadne môžete zvoliť klasiku a vybrať si obdĺžnikové čierne zrkadlo, ktoré vám poskytne pohodlie a komfort pri používaní kúpeľne a poskytne vám široké zorné pole. Nech už si vyberiete akýkoľvek tvar zrkadla s čiernym rámom - každý bude vyzerať skvele!

Elegantné zrkadlá s čiernym rámom

Zrkadlá s čiernym rámom sa dokonale hodia k ostatným doplnkom, ale nebudú im dominovať a nebudú ďalším prvkom, ktorý na seba upozorní. Naopak, vďaka ich tónovaniu a jednoduchosti môžu byť doplnkom, ktorý celý interiér spája a svojím univerzálnym vzhľadom ho trochu upokojuje. Preto sú zrkadlá s čiernym rámom skvelým riešením do minimalistických interiérov, kde je dôležitá striedmosť v doplnkoch, alebo aj do eklektických či menej striedmych interiérov - nebudú konkurovať obrazom alebo fotografiám, ale stále budú vyzerať zaujímavo. Zrkadlo s čiernym rámom je ideálne aj pre tých, ktorí majú radi zmeny - nech už je štýl akýkoľvek, takáto dekorácia sa vždy hodí.

 

V našom obchode nájdete veľký výber zrkadiel s čiernym rámom (obdĺžnikové aj okrúhle zrkadlá), ktoré určite dokonale zapadnú do vášho interiéru. Vyberte si svoj vysnívaný model a vychutnajte si štýlový dizajn.