Obdĺžnikové zrkadlá

Klasika sa vždy obháji. Ak teda neviete, aké zrkadlo si vybrať, dekoračné obdĺžnikové zrkadlo určite dokonale splní svoju úlohu. Bude to zaujímavá dekorácia a zároveň ideálna príležitosť sa každý deň na seba pozrieť a vychutnať si vlastný odraz. Obdĺžnikové zrkadlo, zdanlivo jednoduché, a predsa najobľúbenejšie, sa uplatní v každej miestnosti a v každom usporiadaní.

Výsledky: 20

Obdĺžnikové dekoračné zrkadlo

Neexistuje miestnosť, do ktorej by sa zrkadlo nehodilo. Ba čo viac - v mnohých prípadoch je to nevyhnutné! Okrem praktického účelu však môže byť aj nádhernou dekoráciou a alternatívou k obrazom, ktoré je niekedy naozaj ťažké prispôsobiť usporiadaniu. Obdĺžnikové zrkadlo si však vždy nájde svoje opodstatnenie - odráža svetlo, čím rozjasňuje miestnosť, opticky zväčšuje priestor a predovšetkým vám umožní vyzerať vždy skvele - bez zrkadla ani krok! Obdĺžnikové závesné zrkadlo je ideálne na úzku stenu v predsieni alebo na dvere šatníka, zatiaľ čo zrkadlá v ozdobných rámoch sú ideálne na ozdobenie steny v obývacej izbe. Skvele vyzerajú aj nad kuchynským stolom. Vhodne zvolené dekoračné obdĺžnikové zrkadlo zmení vzhľad každého interiéru a dodá mu štýl a zaujímavý akcent. Môžu byť zavesené vertikálne alebo horizontálne, s miernym náklonom alebo pevne pripevnené k stene. Výber je obrovský, rovnako ako možnosti použitia zrkadla na stene, napríklad vytvorenie zaujímavej koláže rôznych veľkostí alebo jeho zavesenie medzi obrazy.

Kúpeľňové obdĺžnikové zrkadlá

Malá kúpeľňa? Veľká kúpeľňa? Na veľkosti vašej kúpeľne nezáleží, pretože do každej kúpeľňe sa nájde vhodné dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo, ktoré vám spríjemní všetky rituály starostlivosti o telo. Štýlové obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlá sú dokonalou dekoráciou vášho priestoru, takže nemusíte investovať do priestorovo náročných doplnkov - stačí si vybrať správny rám, aby ste dosiahli príjemný a užitočný efekt. Veľké obdĺžnikové zrkadlá nádherne zväčšia malú kúpeľňu, zatiaľ čo malé zrkadlá budú dokonalou pomôckou na líčenie a starostlivosť o telo. Obdĺžnikové nástenné zrkadlá sa hodia ku klasickému aj modernému zariadeniu. Ich jednoduchá forma a nadčasový tvar umožňujú, aby sa dali použiť doslova kdekoľvek, a to nielen ako nevyhnutný doplnok, ale aj ako dekorácia. Zaujímavé je, že spôsob ich zavesenia môžete meniť z vertikálneho na horizontálny a naopak, takže vždy môžete trochu zmeniť dizajn svojho interiéru! Obdĺžnikové dekoračné zrkadlá sa dobre uplatnia aj v kancelárskych priestoroch a sú dokonalou dekoráciou elegantných miestností.

V našom obchode nájdete veľký výber zaujímavých obdĺžnikových zrkadiel. Pozrite sa, ktoré z nich sa najlepšie hodí do vášho interiéru, a zmeňte ho jednoduchým, ale účinným spôsobom!