1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1432 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2022-09-19 11:40:53 [number] => 6 [path] => 1,559,565 [name] => Obdĺžnikové zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Obdĺžnikové zrkadlá [descr] =>

  Obdĺžnikové dekoračné zrkadlo

  Neexistuje miestnosť, do ktorej by sa zrkadlo nehodilo. Ba čo viac - v mnohých prípadoch je to nevyhnutné! Okrem praktického účelu však môže byť aj nádhernou dekoráciou a alternatívou k obrazom, ktoré je niekedy naozaj ťažké prispôsobiť usporiadaniu. Obdĺžnikové zrkadlo si však vždy nájde svoje opodstatnenie - odráža svetlo, čím rozjasňuje miestnosť, opticky zväčšuje priestor a predovšetkým vám umožní vyzerať vždy skvele - bez zrkadla ani krok! Obdĺžnikové závesné zrkadlo je ideálne na úzku stenu v predsieni alebo na dvere šatníka, zatiaľ čo zrkadlá v ozdobných rámoch sú ideálne na ozdobenie steny v obývacej izbe. Skvele vyzerajú aj nad kuchynským stolom. Vhodne zvolené dekoračné obdĺžnikové zrkadlo zmení vzhľad každého interiéru a dodá mu štýl a zaujímavý akcent. Môžu byť zavesené vertikálne alebo horizontálne, s miernym náklonom alebo pevne pripevnené k stene. Výber je obrovský, rovnako ako možnosti použitia zrkadla na stene, napríklad vytvorenie zaujímavej koláže rôznych veľkostí alebo jeho zavesenie medzi obrazy.

  Kúpeľňové obdĺžnikové zrkadlá

  Malá kúpeľňa? Veľká kúpeľňa? Na veľkosti vašej kúpeľne nezáleží, pretože do každej kúpeľňe sa nájde vhodné dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo, ktoré vám spríjemní všetky rituály starostlivosti o telo. Štýlové obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlá sú dokonalou dekoráciou vášho priestoru, takže nemusíte investovať do priestorovo náročných doplnkov - stačí si vybrať správny rám, aby ste dosiahli príjemný a užitočný efekt. Veľké obdĺžnikové zrkadlá nádherne zväčšia malú kúpeľňu, zatiaľ čo malé zrkadlá budú dokonalou pomôckou na líčenie a starostlivosť o telo. Obdĺžnikové nástenné zrkadlá sa hodia ku klasickému aj modernému zariadeniu. Ich jednoduchá forma a nadčasový tvar umožňujú, aby sa dali použiť doslova kdekoľvek, a to nielen ako nevyhnutný doplnok, ale aj ako dekorácia. Zaujímavé je, že spôsob ich zavesenia môžete meniť z vertikálneho na horizontálny a naopak, takže vždy môžete trochu zmeniť dizajn svojho interiéru! Obdĺžnikové dekoračné zrkadlá sa dobre uplatnia aj v kancelárskych priestoroch a sú dokonalou dekoráciou elegantných miestností.

  V našom obchode nájdete veľký výber zaujímavých obdĺžnikových zrkadiel. Pozrite sa, ktoré z nich sa najlepšie hodí do vášho interiéru, a zmeňte ho jednoduchým, ale účinným spôsobom!

  [descr_short] =>

  Klasika sa vždy obháji. Ak teda neviete, aké zrkadlo si vybrať, dekoračné obdĺžnikové zrkadlo určite dokonale splní svoju úlohu. Bude to zaujímavá dekorácia a zároveň ideálna príležitosť sa každý deň na seba pozrieť a vychutnať si vlastný odraz. Obdĺžnikové zrkadlo, zdanlivo jednoduché, a predsa najobľúbenejšie, sa uplatní v každej miestnosti a v každom usporiadaní.

  [descr_extra] => [meta_title] => Obdĺžnikové a štvorcové zrkadlá visiace [meta_descr] => Vyberte si do svojho domu obdĺžnikové alebo štvorcové zrkadlo. Široký výber: biely alebo čierny rám, dekoratívna potlač, osvetlenie – presvedčte sa! [meta_keywords] => [link] => /obd-znikove-zrkadla [link_rewrite] => /obd-znikove-zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Obdĺžnikové zrkadlá

Obdĺžnikové zrkadlá

Klasika sa vždy obháji. Ak teda neviete, aké zrkadlo si vybrať, dekoračné obdĺžnikové zrkadlo určite dokonale splní svoju úlohu. Bude to zaujímavá dekorácia a zároveň ideálna príležitosť sa každý deň na seba pozrieť a vychutnať si vlastný odraz. Obdĺžnikové zrkadlo, zdanlivo jednoduché, a predsa najobľúbenejšie, sa uplatní v každej miestnosti a v každom usporiadaní.

Výsledky: 20

Obdĺžnikové dekoračné zrkadlo

Neexistuje miestnosť, do ktorej by sa zrkadlo nehodilo. Ba čo viac - v mnohých prípadoch je to nevyhnutné! Okrem praktického účelu však môže byť aj nádhernou dekoráciou a alternatívou k obrazom, ktoré je niekedy naozaj ťažké prispôsobiť usporiadaniu. Obdĺžnikové zrkadlo si však vždy nájde svoje opodstatnenie - odráža svetlo, čím rozjasňuje miestnosť, opticky zväčšuje priestor a predovšetkým vám umožní vyzerať vždy skvele - bez zrkadla ani krok! Obdĺžnikové závesné zrkadlo je ideálne na úzku stenu v predsieni alebo na dvere šatníka, zatiaľ čo zrkadlá v ozdobných rámoch sú ideálne na ozdobenie steny v obývacej izbe. Skvele vyzerajú aj nad kuchynským stolom. Vhodne zvolené dekoračné obdĺžnikové zrkadlo zmení vzhľad každého interiéru a dodá mu štýl a zaujímavý akcent. Môžu byť zavesené vertikálne alebo horizontálne, s miernym náklonom alebo pevne pripevnené k stene. Výber je obrovský, rovnako ako možnosti použitia zrkadla na stene, napríklad vytvorenie zaujímavej koláže rôznych veľkostí alebo jeho zavesenie medzi obrazy.

Kúpeľňové obdĺžnikové zrkadlá

Malá kúpeľňa? Veľká kúpeľňa? Na veľkosti vašej kúpeľne nezáleží, pretože do každej kúpeľňe sa nájde vhodné dekoratívne obdĺžnikové zrkadlo, ktoré vám spríjemní všetky rituály starostlivosti o telo. Štýlové obdĺžnikové kúpeľňové zrkadlá sú dokonalou dekoráciou vášho priestoru, takže nemusíte investovať do priestorovo náročných doplnkov - stačí si vybrať správny rám, aby ste dosiahli príjemný a užitočný efekt. Veľké obdĺžnikové zrkadlá nádherne zväčšia malú kúpeľňu, zatiaľ čo malé zrkadlá budú dokonalou pomôckou na líčenie a starostlivosť o telo. Obdĺžnikové nástenné zrkadlá sa hodia ku klasickému aj modernému zariadeniu. Ich jednoduchá forma a nadčasový tvar umožňujú, aby sa dali použiť doslova kdekoľvek, a to nielen ako nevyhnutný doplnok, ale aj ako dekorácia. Zaujímavé je, že spôsob ich zavesenia môžete meniť z vertikálneho na horizontálny a naopak, takže vždy môžete trochu zmeniť dizajn svojho interiéru! Obdĺžnikové dekoračné zrkadlá sa dobre uplatnia aj v kancelárskych priestoroch a sú dokonalou dekoráciou elegantných miestností.

V našom obchode nájdete veľký výber zaujímavých obdĺžnikových zrkadiel. Pozrite sa, ktoré z nich sa najlepšie hodí do vášho interiéru, a zmeňte ho jednoduchým, ale účinným spôsobom!