1. Hlavná stránka
 2. Array ( [cid] => 559 [parent] => 1 [level] => 1 [photo_id] => [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-02-19 21:08:05 [number] => 20 [path] => 1 [name] => Zrkadlá [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá [descr] =>

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu

  Doprajte si kvalitné zrkadlo s výnimočným dizajnom pre elegantnú dekoráciu a oživte svoj interiér neodolateľným šarmom a štýlom. Naše exkluzívne zrkadlá sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov a precízne spracované, čím zaručujú dlhú životnosť a nadčasový vzhľad. S takýmto zrkadlom sa vaša domácnosť stane skutočným umeleckým dielom, ktoré zaujme každého návštevníka.

   

  Naša široká ponuka zrkadiel ponúka množstvo štýlov, farieb a tvarov, ktoré sa hodia do každej miestnosti a zodpovedajú individuálnym preferenciám. Či už hľadáte minimalistické, moderné alebo tradičné zrkadlo, naše kolekcie sú navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie vkusy. Zrkadlá sú nielen praktickým doplnkom, ale aj jedinečným prvkom, ktorý vytvára optický priestor a rozširuje vnímanie miestnosti.

   

  Neberte svoje zrkadlo len ako každodennú potrebu, ale ako výraz svojho osobného štýlu a vkusu. Investujte do kvalitného zrkadla s výnimočným dizajnom, ktoré obohatí váš život o eleganciu a krásu. Neodkladajte tento krok a začnite už dnes s premenou svojho domova na miesto, ktoré vás bude inšpirovať a napĺňať hrdosťou. Objavte našu ponuku zrkadiel a nájdite to pravé pre seba - pretože si zaslúžite to najlepšie.

   

  Premieňajte svoj domov pomocou našich exkluzívnych a štýlových zrkadiel

  Transformujte svoj domov vďaka našim jedinečným a elegantným zrkadlám, ktoré prinesú nový rozmer do každej miestnosti a vytvoria útulnú a príjemnú atmosféru. Naše zrkadlá sú ideálne pre všetky časti vášho domova a dodávajú interiéru zaujímavý vizuálny efekt, ktorý očarí každého návštevníka.

  V obývacej izbe môže veľké zrkadlo vytvoriť ilúziu väčšieho priestoru a rozšíriť miestnosť. Zároveň odráža prírodné svetlo, čím zlepšuje osvetlenie a celkovú atmosféru. Umelého svetla je potom potrebné menej, čo prispieva k úspore energie. Zrkadlo v tejto časti domu tiež zdôrazňuje akcenty dizajnu a dekorácie, ktoré odráža.

  V spálni môžete zvoliť zrkadlo s dekoratívnym rámom alebo s integrovaným osvetlením, ktoré vám umožní jednoducho sa upravovať a obliekať. Takéto zrkadlo môže byť umiestnené nad toaletkou, na stene alebo vo forme samostatného kúsku nábytku, ako sú zrkadlové skrine alebo zrkadlá na podlahe.

   

  V kúpeľni sa zrkadlá s protiparou a osvetlením stávajú neoceniteľným pomocníkom pri starostlivosti o pleť, líčení či holení. Umiestnením zrkadla nad umývadlo alebo ako súčasť skrinky získate praktický a estetický prvok v jednom.

   

  V chodbe môže zrkadlo vytvoriť dojem širšieho priestoru, čím sa stáva atraktívnym prvkom pre túto často úzku a tmavú časť domu. Umiestnenie zrkadla naproti vstupným dverám tiež prináša príjemný a pohostinný dojem pre prichádzajúcich hostí.

   

  Naše jedinečné a elegantné zrkadlá sú skutočným obohatením pre každý domov, preto neváhajte a vytvorte závideniahodný interiér, ktorý vás bude každodenne tešiť a inšpirovať.

   

  Oživte svoj každodenný život elegantným a nadčasovým zrkadlom

  Objavte našu ponuku moderných zrkadiel pre dokonalú dekoráciu vášho interiéru a vytvorte priestor, ktorý zosobňuje váš jedinečný štýl a vkus. Naše kvalitné, funkčné a esteticky atraktívne zrkadlá sú navrhnuté tak, aby sa prispôsobili a oživili každú miestnosť. Nehľadajte ďalej a premenite svoj domov na pôsobivý a elegantný oázou, ktorá zaujme každého návštevníka.

  Neodkladajte túto zmenu, pretože práve teraz je ten pravý čas začať s premenou vášho životného priestoru a užívať si krásu, ktorú prinášajú naše jedinečné zrkadlá.

   

  [descr_short] =>

  Ponořte sa do magického sveta zrkadiel, kde sa elegancia a fantázia spájajú, aby vytvorili jedinečné priestory. Zrkadlá otvárajú dvere do skrytých svetov, odrážajú svetlo a menia miestnosti na útočiská pokoja.

  Predstavte si nádherné zrkadlo s bohatým rámom, ktoré dodáva kráľovský nádych do vášho obývacieho priestoru, alebo originálnu kompozíciu geometrických zrkadiel, ktorá na stene vytvára hypnotický efekt. Každé zrkadlo rozpráva iný príbeh a pozýva inšpiráciu a úžas.

  Zrkadlá sú tiež cennými pomocníkmi v našom každodennom živote, ponúkajúc funkčnosť a bezčasové čaro. Doprajte svojmu domovu jedinečný a okúzľujúci vzhľad prostredníctvom rôznych zrkadiel, ktoré zosilnia svetlo a prinesú vám nekonečné možnosti pre interiérový dizajn.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné dekoračné zrkadlá - eshop Zrkadlomat.sk [meta_descr] => Objavte novú kolekciu moderných nástenných zrkadiel. Ponúkame mnoho veľkostí, rôznych tvarov a typov rámov. Pozrite si ju online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla [link_rewrite] => /zrkadla [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => 21,22 [descr_seo] => [photo_ext] => [photo_add_date] => [photo_size] => [photo_dim] => [photo_code] => [photo_add_by] => [photo_file_name] => [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => [photo_pin_y] => [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 3. Zrkadlá
 4. Array ( [cid] => 1203 [parent] => 565 [level] => 3 [photo_id] => 2556 [photo_tab_id] => [type] => text [visible] => 1 [add_date] => 2021-11-20 15:22:36 [number] => 3 [path] => 1,559,565 [name] => Zrkadlá s čiernym rámom [pagename] => [subname] => [h1name] => Zrkadlá s čiernym rámom [descr] =>

  Štýlové zrkadlá s čiernym rámom

  Prečo sa oplatí vybrať si zrkadlá s čiernym rámom? Predovšetkým vďaka ich univerzálnemu vzhľadu, vďaka ktorému sa skvele hodia do každého interiéru bez ohľadu na jeho dizajn. Sú ideálne do obývačky, či už si vyberiete obdĺžnikové alebo okrúhle čierne zrkadlo, ktoré dodá miestnosti eleganciu a štýl. Sú vhodné aj do šatníka, nad toaletný stolík alebo dokonca do detskej izby - čierna farba sa vždy obháji, pretože všetky ostatné farby sa k nej hodia, vďaka čomu sa hodí do každého interiéru. Preto, či už ste fanúšikom oranžových alebo bielych stien - zrkadlo s čiernym rámom bude vždy bezpečným, pohodlným a navyše veľmi vkusným riešením, ktoré vnesie do interiéru jedinečnú atmosféru.

  Kúpeľňové zrkadlo s čiernym rámom

  Éra bielych, modrých a výlučne svetlých kúpeľní je už dávno preč. V súčasnosti vládne moderný štýl a čoraz obľúbenejšie sú interiéry, v ktorých aj na malých plochách dominuje tmavá farba. Preto sa okrúhle zrkadlo s čiernym rámom dokonale hodí do modernej, štýlovej kúpeľne, je zaujímavou, dokonale zapadajúcou dekoráciou a zároveň nevyhnutným doplnkom. Prípadne môžete zvoliť klasiku a vybrať si obdĺžnikové čierne zrkadlo, ktoré vám poskytne pohodlie a komfort pri používaní kúpeľne a poskytne vám široké zorné pole. Nech už si vyberiete akýkoľvek tvar zrkadla s čiernym rámom - každý bude vyzerať skvele!

  Elegantné zrkadlá s čiernym rámom

  Zrkadlá s čiernym rámom sa dokonale hodia k ostatným doplnkom, ale nebudú im dominovať a nebudú ďalším prvkom, ktorý na seba upozorní. Naopak, vďaka ich tónovaniu a jednoduchosti môžu byť doplnkom, ktorý celý interiér spája a svojím univerzálnym vzhľadom ho trochu upokojuje. Preto sú zrkadlá s čiernym rámom skvelým riešením do minimalistických interiérov, kde je dôležitá striedmosť v doplnkoch, alebo aj do eklektických či menej striedmych interiérov - nebudú konkurovať obrazom alebo fotografiám, ale stále budú vyzerať zaujímavo. Zrkadlo s čiernym rámom je ideálne aj pre tých, ktorí majú radi zmeny - nech už je štýl akýkoľvek, takáto dekorácia sa vždy hodí.

   

  V našom obchode nájdete veľký výber zrkadiel s čiernym rámom (obdĺžnikové aj okrúhle zrkadlá), ktoré určite dokonale zapadnú do vášho interiéru. Vyberte si svoj vysnívaný model a vychutnajte si štýlový dizajn.

  [descr_short] =>

  Tajomná, elegantná, nadčasová – práve taká je čierna farba. Preto je tak obľúbená - hodí sa vždy, všade a ku všetkému a navyše má v sebe „niečo”. Čierna noc, čierna káva, malé čierne, zrkadlo v čiernom ráme... To je presne ono! Zrkadlá s čiernym rámom sú zdanlivo jednoduchým, ale veľmi zaujímavým doplnkom interiéru. Každej miestnosti dodajú jedinečný vzhľad.

  [descr_extra] => [meta_title] => Nástenné zrkadlá s čiernym rámom [meta_descr] => Nadčasové zrkadlá s čiernym rámom. Ponúkame okrúhle a obdĺžnikové nástenné zrkadlá - vyberte a objednajte si online! [meta_keywords] => [link] => /zrkadla-s-ciernym-ramom [link_rewrite] => /zrkadla-s-ciernym-ramom [meta_canonical] => [og_title] => [og_description] => [og_photo_id] => [og_type] => website [is_loop] => 1 [sections] => [descr_seo] => [photo_ext] => jpg [photo_add_date] => 2022-09-10 15:04:13 [photo_size] => 1324571 [photo_dim] => 1600x1600 [photo_code] => 1a201a6f5cb8b6f96f2cd428d24a65f232adaa95 [photo_add_by] => 34 [photo_file_name] => img-2452-miniatura [photo_view_name] => [photo_catalog] => [photo_price] => [photo_author] => [photo_name] => [photo_descr] => [photo_link] => [photo_attr_link] => [photo_pin_x] => 0 [photo_pin_y] => 0 [photo_pin_link] => [photo_pin_photo] => [photo_pin_title] => [photo_pin_label] => [ogphoto_ext] => [ogphoto_add_date] => [ogphoto_size] => [ogphoto_dim] => [ogphoto_code] => [ogphoto_add_by] => [ogphoto_file_name] => [ogphoto_view_name] => [ogphoto_catalog] => [ogphoto_price] => [ogphoto_author] => [ogphoto_name] => [ogphoto_descr] => [ogphoto_link] => [ogphoto_attr_link] => [ogphoto_pin_x] => [ogphoto_pin_y] => [ogphoto_pin_link] => [ogphoto_pin_photo] => [ogphoto_pin_title] => [ogphoto_pin_label] => ) 1
 5. Zrkadlá s čiernym rámom
 6. Okrúhle moderné zrkadlo čierny rám fi 80 cm
Načítavanie kreatora
Okrúhle moderné zrkadlo čierny rám fi 80 cm

Okrúhle moderné zrkadlo čierny rám fi 80 cm

Pridať k obľúbeným Odstrániť z obľúbených
Nami ponúkané okrúhle zrkadlo s čiernym rámom s rozmerom fi 80 cm má jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý dokonale doplní zariadenie každého interiéru.
Varianta
Čierny rám
Čierny rám
Cena
97.95
Množstvo:
- +
Predpokladaný dátum dodania: 05.10.2023
Pridať do košíka
Záruka kvality
Viacero spôsobov platby

Nami ponúkané okrúhle zrkadlo s čiernym rámom s rozmerom fi 80 cm má jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý dokonale doplní zariadenie každého interiéru. Môžete ho zavesiť na stenu v kúpeľni, ale aj v predsieni, obývačke alebo spálni. Ak hľadáte doplnok do vášho interiéru a chcete využiť voľný priestor na stene, zvoľte si moderné okrúhle zrkadlo s čiernym rámom. Zrkadlo s čiernym rámom má pevnú konštrukciu, takže vydrží dlhé roky. Okrúhle zrkadlá vyrábame v rôznych veľkostiach, aby ste ich mohli ľahko prispôsobiť svojim potrebám.

Informácie o produkte

♦ Zrkadlo z dokonale hladkej fólie

 

♦ Čierny štýlový rám z tvrdeného skla

 

♦ Brúsené okraje skla

 

Šírka rámu: 2 cm

 

Hrúbka zrkadlovej fólie: 4 mm

 

Hrúbka skla: 4 mm

 

Systém montáže: kovové úchyty + penové dištančné podložky